flyfishingwingshootingexpo.com

Çingene Halk Anlatıları

YAYIN TARİHİ 2013-11-13
DOSYA BOYUTU 3,67
ISBN 9753861656
DİL TÜRK
YAZAR A. Cengiz Büker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çingene Halk Anlatıları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır A. Cengiz Büker. Okumak Çingene Halk Anlatıları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çingenelerin yeryüzündeki renkli kişilikleri, özgür yaşama tutkuları olağanüstü bir yaygınlık yaratmıştır. Neredeyse kabuğunun hangi ucuna gitsek orada bir Çingene kabilesi buluruz. Bir Çingene nerede olursa olsun yaşam tarzıyla , yetiştiği kültürüyle kendini ele verir. Bu kitapta onların dünyası anlatılır. Çarpıcı yönleriyle anlatılan masal ve olaylar hiç de yabancımız değildir.

... Anlatıları kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası ... Çingene Halk Anlatıları/Derleme Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Kolektif kitapları ve Yaba Yayınları 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Çingene Halk Anlatıları. A. Cengiz Büker. HAVALE :9,15 TL %1 EFT İndirimi. Neredeyse kabuğunun hangi ucuna gitsek orada bir Çingene kabilesi buluruz. Çingene Halk Anlatılarıderleme, din ve mitoloji kategorisinde ücretsiz kargo ve 13,5 TL indirimli fiyatla. Çingene Halk Anlatıları/Derleme. Ürün Puanı: Yükleniyor... Çin ... Çingene Halk Anlatıları - A. Cengiz Büker | kitapyurdu.com ... . Çingene Halk Anlatıları/Derleme. Ürün Puanı: Yükleniyor... Çingene Halk Anlatıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Çingene Halk Anlatıları (9789753861656). Marka : Kolektif. Tedarikçi : Yaba Yayınları. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. Çingene Halk Anlatıları. Derleme. Çevirmen: A. Cengiz Büker. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %26. Çingene Halk Anlatıları. 9.12 TL. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. Kitabın başına, çevirmen tarafından yapılan inceleme yer alıyor. Yeryüzüne yayılan bu halkın renkliliği, kültür yapıları... ...Araştırma-İnceleme-Kuram Ekonomi>Borsa - Finans Ekonomi>Dünya Ekonomisi Ekonomi>Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Ekonomi>İş Dünyası Çingene Halk Anlatıları. Derleme. Yaba Yayınları. Çingene Halk Anlatıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. » Çingene Halk Anlatıları Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. Kitabın başına, çevirmen tarafından yapılan araştırma yer alıyor. Çingene Halk Anlatıları. ₺12,00. Sepete Ekle. Ürün Açıklaması. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. 10.80 TL. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. Kitabın başına, çevirmen tarafından yapılan inceleme yer alıyor. Yeryüzüne yayılan bu halkın renkliliği, kültür yapıları... Çingene Halk Anlatıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. 10.56 TL. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. Kitabın başına, çevirmen tarafından yapılan inceleme yer alıyor. Yeryüzüne yayılan bu halkın renkliliği, kültür yapıları... Bu iyi kitabı Genç Kuşak Kitaplığından sunuyoruz. (Tanıtım Bülteninden). Çingene Halk Anlatıları Derleme. Halk davranışıyla Kitaplığından Anlatıları kitabı anlatılmaktadır. Derleme. Kitap Tanıtımı. Çingene söylencelerinden derlenen, merak uyandıran bir çalışma. Kitabın başına, çevirmen...