flyfishingwingshootingexpo.com

İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 12,44
ISBN 9758506378
DİL TÜRK
YAZAR İ. Hakkı Mirici
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İ. Hakkı Mirici. Okumak İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eser, İngilizce kelime bilgisini arttırmada bugüne dek hazırlanan en kapsamlı ve işlevsel eserlerden biridir. Bu eser, özellikle ana dili Türkçe olan ve İngilizce kelime bilgisini arttırmak için el yordamıyla çeşitli yöntemler deneyenler için doğru çalışma rehberi özelliği taşımaktadırAvrupa ve Amerika'da, University of Cambridge Local Examination Syndicate (UCLES), Educational Testing Service (ETS) , Association of Language Testers in Europe (ALTE) gibi kuruluşların verdiği First Certificate in English (FCE) ve Test of English as a Foreign Language (TOEFL) gibi standart İngilizce yeterlik sınavlarına hazırlanan adaylar için son derece yararlı olan bu eser aynı zamanda, ÜDS, KPDS, ve YDS gibi sınavlara hazırlanan adayların ilgili sınavlardaki başarılarını kuşkusuz son derece arttıracak bir özelliğe sahiptir.Bu eseri çalışan okuyucular, öncelikli olarak sınav sorusu çözmeye çalışmak yerine, önce soru alanı ve düzeyine uygun bir biçimde hazırlanma olanağı bulacak, daha sonra da sınava yönelik olarak örnek soru çözme çalışmaları yapacaktır.Kitabın akışı içerisinde önce, uluslar arsı kelime bilgisine ölçüt kabul edilen Academic World List (AWL) 'de yer alan kelimelerim listesi verilmiş ve daha sonra da bu eserin amacına esas olan ve University World List (UWL)'de ele alınmış, Türkçe karşılıkları verilmiş v e örnek cümlelerde kullanılarak örnek cümlelerin Türkçe karşılıkları verilmiştir.

...ıl Geliştirilir?. Öğrenmenin sonu yoktur ... İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Pdf İndir ... . Ergenlik çağındayken ve hatta seksenlerinde bile kelime dağarcığını geliştirerek bilgili bir kişi olabilirsin. İ. Hakkı Mirici, Mehmet Şahin. Okuyucularının olumlu değerlendirmeleri ve değerli görüşleri doğrultusunda gözden geçirilerek yeniden düzenlenen olan bu kitap... 45 TL. İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi - İ. Hakkı Miricİ, Mehmet Şahin. Bu eser, İ ... İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi - İ. Hakkı Mirici ... . Hakkı Miricİ, Mehmet Şahin. Bu eser, İngilizce kelime bilgisini arttırmada bugüne dek hazırlanan en kapsamlı ve işlevsel eserlerden biridir. ...gerekse online kurslarla İngilizce kelime dağarcığını geliştirme rehberi sunulmakta, bu kaynaklarla başta sınavlara hazırlanmak olmak üzere birçok amaç için kelime ezberleme teknikleri sunulmaktadır. ...System (IELTS), First Certificate in English (FCE), Greaduate Record Examinatiıon (GRE). Bu, küçük cihazlarda İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi okumayı kolaylaştırır. Cadde Yurt Dışı Alışveriş Yıldız Fırsat Editörün Seçimi Günün Fırsatı. İngilizce Kelime Dağarcığını Geliştirme Rehberi Me...