flyfishingwingshootingexpo.com

Kertenkele ÇukuruMilliyetçilik-Dünyevileşme-Kemalizm

YAYIN TARİHİ 2009-01-27
DOSYA BOYUTU 5,28
ISBN 9752695726
DİL TÜRK
YAZAR Metin Karabaşoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kertenkele ÇukuruMilliyetçilik-Dünyevileşme-Kemalizm PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Metin Karabaşoğlu. Okumak Kertenkele ÇukuruMilliyetçilik-Dünyevileşme-Kemalizm çevrimiçi şimdi çok kolay!

Resul-i Ekrem (a.s.m.) bir hadisinde, `Âhirzaman`da ümmetinin Yahudi ve Hıristiyanların peşine düşme durumunda olacağını belirtir ve buna karşı uyarıda bulunur. “Öyle ki,” der, “onlar bir zehirli kertenkele çukuruna girseler, siz de arkalarından gireceksiniz.”Kertenkele Çukuru, başlığını işte bu hadisten alıyor ve seçtiği üç konuyu bu çerçevede inceliyor. Öncelikle Yahudi-Hıristiyan dünyasında boy vermiş milliyetçilik ve dünyevîleşmenin, kezâ ilhamını Batı`dan alan Kemalizm`in imanî açıdan tahlilini yapıyor. Ve en önemlisi, bu üç olgunun iç dünyalara ve gündelik hayata nüfuz eden yönlerini cesaret ve içtenlikle sorguluyor. Ebed yurduna uzanan yolculuğunda çukurlara düşmemek isteyen her insanın bu kitaptan alacağı anlamlı hisseler bulunuyor.

...etçilik, Dünyevîleşme ve Kemalizm... Kertenkele Çukuru Milliyetçilik Dünyevileşme Kemalizm - Metin Karabaşoğlu ... En Ucuz KERTENKELE ÇUKURU... ... . İz Yayıncılık. Ürün Kodu : 9786053261551. Milliyetçilik, Dünyevileşme ve Kemalizm hakkında Risale-i Nur bağlamında kışkırtıcı ve ufuk açıcı değerlendirmeler. Kertenkele Çukuru; Milliyetçilik-Dünyevileşme-Kemalizm. Metin Karabaşoğlu. Nesil Yayınları. ve dünyevîleşmenin, kezâ ilhamını Batı`dan alan Kemalizm`in imanî açıdan tahlilini yapıyor. Kertenkele Çukuru, adını bir hadisten alıyor. Ümmetini yanlışa sapma konusunda ikaz eden Hz. ve bu esnada karş ... KERTENKELE ÇUKURU Milliyetçilik-Dünyevileşme-Kemalizm Fiyatı ... . Kertenkele Çukuru, adını bir hadisten alıyor. Ümmetini yanlışa sapma konusunda ikaz eden Hz. ve bu esnada karşısına üç önemli imtihan konusu çıkıyor: Milliyetçilik, Dünyevîleşme ve Kemalizm... KERTENKELE ÇUKURU MİLLİYETÇİLİK-DÜNYEVİLEŞME-KEMALIZM - METIN KARABAŞOĞLU özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. 5.90 €. "Öyle ki," der, "onlar bir zehirli kertenkele çukuruna girseler, siz de arkalarından gireceksiniz.". Kertenkele Çukuru, başlığını işte bu hadisten alıyor ve seçtiği üç konuyu bu çerçevede... Kertenkele Çukuru; Milliyetçilik, Dünyevileşme, Kemalizm. 9786053261551 İZ YAYINCILIK Metin Karabaşoğlu. Kertenkele Çukuru, adını bir hadisten alıyor. Çukuru işte bu sorunun cevabını araştırıyor ve bu esnada karşısına üç önemli imtihan konusu çıkıyor: Milliyetçilik, Dünyevîleşme ve Kemalizm... Öyle ki, der, onlar bir zehirli kertenkele çukuruna girseler, siz de arkalarından girece...