flyfishingwingshootingexpo.com

Kriz Mutfağı

YAYIN TARİHİ 2009-02-02
DOSYA BOYUTU 12,82
ISBN 6051060668
DİL TÜRK
YAZAR Gülhan Kara
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kriz Mutfağı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gülhan Kara. Okumak Kriz Mutfağı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Evde yemek yemenin masrafı dışarıya göre az olur ve çok daha bereketlidir. Dışarıda yenilen bir tabak yemek fiyatına bir paket makarna ve bir kilo sebse ya da yarım kilo kıyma alınabilir ve sadece bir tabak yemek değil, 4 tabak yemek yapılır. Kriz döneminde yemek masrafınızı indirerek kâr etmenin ipuçlarını, ekonomik yemek tarifleri eşliğinde Kriz Mutf ağı'nda bulacaksınız.-Mutfak bütçesi nasıl yapılır?-Alışveriş listesi nedir, nasıl yapılır?-Alışverişe çıkmadan önce nelere dikkat edilmelidir?-Pazardan ekonomik alışveriş nasıl yapılır?-Süpermarketlerden ekonomik alışveriş nasıl yapılır?-Kuru erzaklar, taze sebzeler, meyveler, süt ve süt ürünlerini nasıl saklayabiliriz?-Bayatlamak üzere olan yiyeceklerden nasıl yararlanılır?gibi çok önemli soruların da ayrıntılı cevaplarıyla bu kitap size mutfaktaki krizi hissettirmeyecek.

...asrafınızı indirerek kâr etmenin ipuçlarını, ekonomik yemek tarifleri eşliğinde Kriz Mutfağı'nda bulacaksınız ... Kriz Mutfağı Kolektif ... . -Mutfak bütçesi nasıl yapılır? -Alışveriş listesi nedir, nasıl yapılır? Gülhan Kara. Evde yemek yemenin masrafı dışarıya göre az olur ve çok daha bereketlidir. Dışarıda yenilen bir tabak yemek fiyatına bir paket makarna ve bir kilo sebse ya da yarım kilo kıyma alınabilir... 7.90 TL. Kriz döneminde yemek masrafınızı indirerek kâr etmenin ipuçlarını, ekonomik yemek tarifleri eşliğin ... Kriz Mutfağı - Gülhan Kara | kitapyurdu.com ... ... 7.90 TL. Kriz döneminde yemek masrafınızı indirerek kâr etmenin ipuçlarını, ekonomik yemek tarifleri eşliğinde Kriz Mutfağı'nda bulacaksınız. -Mutfak bütçesi nasıl yapılır? ...masrafınızı indirerek kâr etmenin ipuçlarını, ekonomik yemek tarifleri eşliğinde Kriz Mutfağı'nda bulacaksınız. soruların da ayrıntılı cevaplarıyla bu kitap size mutfaktaki krizi hissettirmeyecek. 9786051060668. 389417. Kriz Mutfağı. Alfa Yayınları. 8.00. Kriz Mutfağı. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Kriz Mutfağı. Mutfak bütçenizi yapın, yemeğinizi evde yiyin! olan yiyeceklerden nasıl yararlanılır? gibi çok önemli soruların da ayrıntılı cevaplarıyla bu kitap size mutfaktaki krizi hissettirmeyecek. Kriz döneminde yemek masrafınızı indirerek kâr etmenin ipuçlarını, ekonomik yemek tarifleri eşliğinde Kriz Mutfağı'nda bulacaksınız. -Mutfak bütçesi nasıl yapılır?...