flyfishingwingshootingexpo.com

Osmanlı Devleti'nde Ehl-i Sünnet'in Şi'i Akidesine Tenkidleri

YAYIN TARİHİ 2017-04-01
DOSYA BOYUTU 5,92
ISBN 9757268833
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Sayın Dalkıran
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Osmanlı Devleti'nde Ehl-i Sünnet'in Şi'i Akidesine Tenkidleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Sayın Dalkıran. Okumak Osmanlı Devleti'nde Ehl-i Sünnet'in Şi'i Akidesine Tenkidleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Osmanlı Araştırmaları Vakfı'nın bu çalışmayı yayınlamaktaki gayesi, tarihte var olan ihtilafı tekrar gündeme taşımak değil, bilakis bu hususta önemli bir eserin tahlilini bilim dünyasına tanıtmaktır. Eserin müellifi değerlendirmelerinde objektifliğin bir gereği olarak Çorumi'ye katıldığı yerleri belirtmekle birlikte, yanlış bulduğu hususlara da dikkat çekmiştir.

... Akidesine Tenkidleri. Prof. Dr. Sayın Dalkıran ... Osmanlı Devletinde Ehl-i Sünnetin Şii Akidesine Tenkidleri Prof... ... . Osav (Osmanlı Araştırmaları Vakfı). Bunlar içerisinde Şîa ve Ehl-i Sünnet arasında ihtilaflı olmayan hususlar olduğu gibi, mut'a nikahı gibi üzerinde ciddi görüş ayrılığı bulunan hususlar da vardır. Osmanlı Araştırmaları Vakfı'nın bu çalışmayı yayınlamaktaki gayesi tarihte var olan ihtilafı tekrar gündeme taşımak değil 22,50 TL. İbn-i Kemal'e Göre Ehl-i Sünnet Düşünces. ... Osmanlı Devleti'nde Ehl-i Sünnet'in Şi'i Akidesine Tenkidleri ... . İbn-i Kemal'e Göre Ehl-i Sünnet Düşünces... Osmanlı Araştırmaları Vakfı`nın bu çalışmayı yayınlamaktaki gayesi, tarihte var olan ihtilafı tekrar gündeme taşımak değil, bilakis bu hususta önemli bir eserin tahlilini bilim... Sayfa Sayısı: 304. Baskı Yılı: 2000. Dili: Türkçe Yayınevi: Osmanlı Araştırmaları Vakfı. Kitap Adı: Osmanlı Devleti'nde Ehl-i Sünnet'in Şi'i Akidesine Tenkidleri....