flyfishingwingshootingexpo.com

Ve İnsan Otomobili Yarattı

YAYIN TARİHİ 1999-06-06
DOSYA BOYUTU 12,22
ISBN 9753881266
DİL TÜRK
YAZAR İlya Ehrenburg
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ve İnsan Otomobili Yarattı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlya Ehrenburg. Okumak Ve İnsan Otomobili Yarattı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yazdığı romanlarla 2 kez Stalin Ödülü alan Ehrenburg, bu belgesel romanıyla daha işin başında otomobillerin insan yaşamına neler getirip götürdüğünü çok vazgeçilmez bir tutku haline getirildiğini anlatırken aynı zamanda yükselmekte olan 20. yüzyıl kapitalizminin de kendini nasıl sağlamlaştırdığını, üretimlerin insanların mutluluğu için değil, daha fazla kar elde etmek için yapıldığını, sınıflar arası uçurumun daha da derinleştiğini çok geniş bir toplumsal fresk çizerek göstermektedir. Ve İnsan Otomobili Yarattı, yalnızca bir buluşun değil, insan ruhunu gittikçe kemiren, insanı kendi doğallığından uzaklaştırarak mutsuzluğun başlıca temeli haline gelen mülkiyet tutkusunun da acımasız romanıdır.

...l. insan ruhunu gittikçe kemiren, insanı kendi ... Ve İnsan Otomobili Yarattı Ilya Ehrenburg ... ... Ve İnsan Otomobili Yarattı, yalnızca bir buluşun değil, insan ruhunu gittikçe kemiren, insanı kendi doğallığından uzaklaştırarak mutsuzluğun başlıca temeli haline gelen mülkiyet tutkusunun da... Ve İnsan Otomobili Yarattı. Yirminci yüzyılın tarihi, insanlığa unutulmaz acılar yaşatan iki yıkıcı ve utanç verici savaşın dışında, birçok bilimsel ve teknik buluşlarla birlikte... 18.70 TL. Ve İnsan Otomobili Yarattı, yaln ... Ve İnsan Otomobili Yarattı - Ilya Ehrenburg ... ... 18.70 TL. Ve İnsan Otomobili Yarattı, yalnızca bir buluşun değil, insan ruhunu gittikçe kemiren, insanı kendi doğallığından uzaklaştırarak mutsuzluğun başlıca temeli haline gelen mülkiyet tutkusunun... İlya Ehrenburg. Yirminci yüzyılın tarihi, insanlığa unutulmaz acılar yaşatan iki yıkıcı ve utanç verici savaşın dışında, birçok bilimsel ve teknik buluşlarla birlikte......