flyfishingwingshootingexpo.com

Açıklamalı Kur'an-ı Kerim ve Meali / Mushafsız

YAYIN TARİHİ 2005-06-30
DOSYA BOYUTU 5,95
ISBN 9752610412
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Açıklamalı Kur'an-ı Kerim ve Meali / Mushafsız PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Açıklamalı Kur'an-ı Kerim ve Meali / Mushafsız çevrimiçi şimdi çok kolay!

Düzgün, anlaşılır, akıcı bir Türkçe.Ayetlerin akışını bozmayacak şekilde, dipnotu halinde ayrıca yer alan açıklamalar.İlgili ayetlere göndermeler.Ayetleri açıklayan, güvenilir temel hadis kitaplarından alınan hadisler.Hadislerin kaynakları.En son bilgilerin ışığında, bilimsel konuları değinen ayetlerin açıklaması.Süreler hakkında açıklamalar.Kıssalar, nüzul sebepleri ve diğer konularda İsrailiyattan uzak, sadece güvenilir kaynaklara dayanan açıklamalar.Ayrıntılı indeks.Kur'an'dan ve mealinden yararlanma konusunda önemli ipuçları içeren bir sunuş.

...'an araştırmacılarının ikinci bir kaynağa ihtiyaç duymadan aradıklarını bulabilecekleri bir ortam olması amaçladık ... Açıklamalı Kuran Meali İndir ( 296 Sayfa | Ücretsiz ) ... . 12.31 TL. Süreler hakkında açıklamalar. Kıssalar, nüzul sebepleri ve diğer konularda İsrailiyattan uzak, sadece güvenilir kaynaklara dayanan açıklamalar. Ayrıntılı indeks. Kur'an'dan ve mealinden... ...meyvelerini ve diğer özelliklerini özünde barındıran bir çekirdek programı ise, Fâtiha da Kur'an'ın çekirdeği, özü ve özetidir. Suat Yıldırım - Kur'an-ı Kerîm ve Açıklamalı Meali. Kuran-ı Kerim Meali. ... KUR'AN-I KERİM | 1. Sayfa | Fâtiha Sûresi | Meal 6-7 ... . Suat Yıldırım - Kur'an-ı Kerîm ve Açıklamalı Meali. Kuran-ı Kerim Meali....