flyfishingwingshootingexpo.com

Hayatı Kolaylaştıran Ayet ve Öyküler

YAYIN TARİHİ 2009-01-01
DOSYA BOYUTU 4,81
ISBN
DİL TÜRK
YAZAR Recep Bozdağ
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hayatı Kolaylaştıran Ayet ve Öyküler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Recep Bozdağ. Okumak Hayatı Kolaylaştıran Ayet ve Öyküler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yaşamımıza yön vermek, doğru yolda ilerlemek, kalbimizi ve ruhumuzu ferahlatmak ya da aklımıza başımıza getirmek için bazen küçücük bir söz ve kısacık bir hikaye yeter.Bu kitapta da her biri unutulmaz dersler veren yolunuzu aydınlatan öykü ve ayetler sizlerle buluşuyor. Arkadaşlıkları, toplum hayatını, evlilik ve aile yaşamını, çocuk eğitimini, ibadet hayatını kolaylaştıran bu metinler ferahlık ve dinginlik dolu günler vaat ediyor. Hem bu dünyada hem de ahirette huzur bulmak için bu satırlar karanlıkta feneriniz, aydınlıkta yol arkadaşınız olacak.

...konuları, ikinci kitap'ta ise,Evlilik ve Aile- Çocuk Eğitimi ... Hayatı Kolaylaştıran Ayet ve Öyküler - Recep Bozdağ ... ... Bu kitapta da her biri unutulmaz dersler veren yolunuzu aydınlatan öykü ve ayetler sizlerle buluşuyor. Arkadaşlıkları, toplum hayatını, evlilik ve aile yaşamını, çocuk eğitimini, ibadet hayatını kolaylaştıran... ...Kolaylaştıran Ayetler ve Öyküler Dizisi' nin ilk iki kitabının tek cilt halinde basilmiş hali şu anda ve Hayatı Paylaşmak" konuları, konu başlıkları altında derlenmiş, ayetler ve öyküler bulacaksınız. 16 TL. Kitabın içindeki üç bölümde; "Kul Olmak- Dostluk ... Hayatı Kolaylaştıran Ayet ve Öyküler ... . 16 TL. Kitabın içindeki üç bölümde; "Kul Olmak- Dostluk ve Hayatı Paylaşmak" konuları, konu başlıkları altında derlenmiş, ayetler ve öyküler bulacaksınız....