flyfishingwingshootingexpo.com

Hocaefendi'nin Sandukası

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 7,5
ISBN 9751401445
DİL TÜRK
YAZAR Emre Kongar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hocaefendi'nin Sandukası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Emre Kongar. Okumak Hocaefendi'nin Sandukası çevrimiçi şimdi çok kolay!

Cinayet, aşk, serüven, esrar.İslam, Egzistansiyalizb, Diyalektik.Medrese öğrencilerinin kurduğu gizli örgüt.İşkence ve entrika. Rakamların sırrı.Bütün bunlar, ünlü bilim adamı Emre Kongar'ın, tarihsel roman biçiminde kaleme aldığı, toplumsal eleştiri alegorisinin ögeleri.

...di'nin Sandukası hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası ... Hocaefendi'nin Sandukası by Emre Kongar ... . Hocaefendi'nin Sandukası. Emre Kongar. Türkiye'nin En büyük Kültür ve Kitap Satış Sitesi - Tüm kitaplarda %40 indirim , Güncel Kitaplar, Yazarlar, Yayınevleri,Kültür Sanat. Anahtar Kelimeler: Emre Kongar, Hocaefendi'nin Sandukası, alegori, postmodernizm, roman. Keywords: Emre Kongar, Hocaefendi'nin Sandukası, allegory, postmodernism, novel. Hocaefendi'nin Sandukası, alt ve üst katmanlardan oluşan yapısı ile dikkati çeker. Esas olarak günümüzd ... Emre Kongar Bir Siyasal Tarih Romanı: Hoca Efendi'nin Sandukası ... . Hocaefendi'nin Sandukası, alt ve üst katmanlardan oluşan yapısı ile dikkati çeker. Esas olarak günümüzde yaşanan ilerici- gerici fikir çatışmalarına göndermeler yapar. Hocaefendi'nin Sandukası kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Hocaefendi'nin Sandukası - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Emre Kongar. Kitap Tanıtımı. Cinayet, aşk, serüven, esrar. İslâm, Egzistansiyalizm, Diyalektik. Medrese öğrencilerinin kurduğu gizli örgüt. İşkence ve entrika. Rakamların sırrı. 16 TL. Hocaefendi'nin Sandukası-Remzi Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Short Description. 1 2 HOCAEFENDÎ NİN SANDUKASI3 Emre Kongar Hocaefendi nin Sandukası Roman 18. Hocaefendi'nin Sandukası Roman. 18. Basım. REMZÎ KİTABEYİ. Hocaefendi`nin Sandukası. Emre Kongar. Remzi Kitabevi....