flyfishingwingshootingexpo.com

Make: Sıfırdan Maker Olmaya

YAYIN TARİHİ 2018-02-08
DOSYA BOYUTU 5,14
ISBN 6056659324
DİL TÜRK
YAZAR David Lang
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Make: Sıfırdan Maker Olmaya PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır David Lang. Okumak Make: Sıfırdan Maker Olmaya çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir startup şirketindeki işini kaybetmesi David Lang’in başına gelen belki de en iyi şey oldu. Bu, onun için uyanış çağrısı oldu: Gerçek anlamda tek becerisi bilgisayar başında oturmaktan ibaretti. İşten çıkarılmayı bir ders olarak kabul edip kendisini bir şeyler “üretmeye” adamaya karar verdi. Fakat lehim demiri ile saç maşası arasındaki farkı bile doğru düzgün bilmiyordu.Sonraki birkaç ay içerisinde bu durumu değiştirdi. Doğramacılıktan elektroniğe kadar her şeyin dersini aldı ve yeni dijital üretim araçlarına karşı özel bir ilgi geliştirdi.Sıfırdan Maker Olmaya Lang’in maker hareketi içerisinde meraklı bir seyirciden, aktif bir katılımcıya dönüşme hikâyesidir. Bu kitapta Lang öğrendiği en önemli dersleri paylaşıyor ve bu deneyimlerinin nasıl ona açık kaynaklı su altı keşfine odaklanan bir DIY topluluğu ve ürün yelpazesi olan OpenROV’u kurmasına olanak sağladığını anlatıyor. “Sıfırdan Maker Olmaya sıradan nesneleri büyük kişisel değere sahip icatlara dönüştürme simyasını hayal etmiş olan herkes için karşı konulamaz bir kılavuz. Kendinize güveninizi artırmak, topluluk oluşturmak ve gerçekten bu işe girmek için ihtiyacınız olan kitap işte bu.-LISA GANSKY, The Mesh kitabının yazarı “David Lang,üretmeyi hayal etmiş ama gerekli becerilere sahip olmadığını düşündüğünden başlamakta hep tereddüt etmiş olan herkes için bir ilham kaynağı. David’in de size göstereceği gibi, tek ihtiyacınız olan merak, tutku ve hatalarınızdan ders almaya istekli olmak.”-MARK FRAUENFELDERMAKE Dergisi Genel Yayın YönetmeniSıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası, içinde olmak isteyeceğiniz bir yer.Öğrenecekleriniz:Maharetsiz bir gözlemciden becerikli bir girişimciye dönüşün.Uzmanlarla iletişime geçmek ve yeni beceriler edinmek için maker topluluğuna girin.Maker tabanlı girişimci bir hayat tarzı yaratmak için bir şablon kullanın.Tam olarak şu anda icat edilen heyecanlı kariyerler için hazırlanın.

...çinde olmak isteyeceğiniz bir yer. Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni ... Make: Sıfırdan Maker Olmaya ... . Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Uzmanlarla iletişime geçmek ve yeni beceriler edinmek için maker topluluğuna girin. 27.08 TL. Make: Sıfırdan Maker Olmaya-Aba Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. -Mark Frauenfelder Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sıfırdan Make ... Make: Sıfırdan Maker Olmaya David Lang ... . -Mark Frauenfelder Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası, içinde olmak isteyeceğiniz bir yer. 31.20 TL. -Mark Frauenfelder. Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni. Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası, içinde olmak isteyeceğiniz bir yer. -MARK FRAUENFELDER MAKE Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası içinde olmak isteyeceğiniz bir yer. Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni. Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Uzmanlarla iletişime geçmek ve yeni beceriler edinmek için maker topluluğuna girin. 30.69 TL. -MARK FRAUENFELDER MAKE Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası içinde olmak isteyeceğiniz bir yer. 24.55 TL. -Mark Frauenfelder. Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni. Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası, içinde olmak isteyeceğiniz bir yer. David Lang. Kitap Tanıtımı. Sende Yap! Bir startup şirketindeki işini kaybetmesi David Lang'in başına gelen belki de en iyi şey oldu. Bu, onun için uyanış çağrısı oldu: Gerçek anlamda tek becerisi... 27.08 TL. -Mark Frauenfelder. Make Dergisi Genel Yayın Yönetmeni. Sıfırdan Maker Olmaya sizi içtenlikle bir olasılıklar topluluğuna sokar. Göreceksiniz ki burası, içinde olmak isteyeceğiniz bir yer. -MARK FRAUENFELDER MAKE Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Sıfırdan ...