flyfishingwingshootingexpo.com

Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm

YAYIN TARİHİ 2005-08-01
DOSYA BOYUTU 10,49
ISBN 9752976646
DİL TÜRK
YAZAR Nevval Sevindi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nevval Sevindi. Okumak Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm çevrimiçi şimdi çok kolay!

İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir. Çoğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi. Sevgi gücünü kullanmak için kendimizi tanımak zorundayız. Kendini bilmeden kendini sevmek, kendini sevmeden başkasının sevmek söz konusu olmaz. Gerçek hayat, insanın önce kendi içinde keşfettiği kendi gerçeğidir. Yalanlar üzerine kurulu bir hayat yaşamak, başkaları istiyor diye, toplum öyle dedi diye, güvence olsun diye ikiyüzlü bir hayata ‘peki’ demek, gerçekle uyuşmayan bir durumdur.Sevgi, gasp etme, ele geçirme ya da bir fetih olayı değildir. Sevgi, vermek ve karşındakine yapılacak bir iç yolculuktur. Ana kucağında sevgiyle beslenirse çocuklar, sevgiyi ve dolayısıyla duyguyu, sezgiyi öğrenirler. Duygu olmadan akıl işe yaramaz çünkü. Bu yüzden aile, insan hayatında kilit rol oynar. Çocuk ailede görerek öğrenir. Anne-baba nasıl davranıyorsa genç kızlar ve erkekler de evlendikten sonra aynı onlar gibi olurlar. Farkında olmadan aynı davranış biçimlerini benimseyerek aynı sorunlu noktalara gelirler. Bir sorunu çözebilmek için onu yok saymak ya da ondan kaçmak yerine o sorunla yüzleşmek gerekir. Sorunla yüzleşmek, insanın kendisiyle yüzleşmesi demektir. Çocuklarımıza çözüm yolları düşünmeyi öğretelim. Çözücü olsunlar, talep edici değil. Şiddetin çözüm olmadığını, konuşmanın, anlaşmanın ve dinlenmenin çözüm olduğunu onlara öğretmek zorundayız. Birlikte olmanın sorumluluğunu paylaşmayı, parayı da parasızlığı da paylaşmayı, acıları paylaşmayı, hayatın dümdüz olmadığına inanarak iniş çıkışlarıyla birlikte bir hayatı paylaşmayı.. Bütün bunlar için elbette ilk önce sevgi olması gerekli. İki kişi arasında ancak sevgi olursa birçok şeye katlanmak, birçok şeyi aşmak, sorunları çözmek mümkün olabilir. Eğer sevgi olmazsa, zaten daha ilk adımda o savaş kaybedilmiş demektir.

...züm". (#519554174). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir ... Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm Nevval Sevindi ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm. Nevval Sevindi. İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir.Çoğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi. kitaphanen.com´da uygun fiyata Alfa Yayınları markalı Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm 9789752976641 aradığın ... Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm | bkmkitap.com ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Alfa Yayınları markalı Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm 9789752976641 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. ...usta yazarı Nevval Sevindi'den alanında "ilk" olacak bir kitap daha: "Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm". Aşk acıları nasıl dindirilir? Aşktan ümit kesmek çözüm mü? Aşk bitmeyen arayış mıdır? İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir. Çocuğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi. İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir. Çocuğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi. 8.20 TL. İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir. Çocuğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi. Nevval Sevindi. İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir. Çocuğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi. Şiddetin çözüm olmadığını konuşmanın anlaşmanın ve dinlenmenin çözüm olduğunu onlara öğretmek zorundayız. Eğer sevgi olmazsa zaten daha ilk adımda o savaş kaybedilmiş demektir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm. olsun diye ikiyüzlü bir hayata 'peki' demek gerçekle uyuşmayan bir durumdur.Sevgi gasp etme ele geçirme ya da bir fetih olayı değildir. Şiddetin çözüm olmadığını konuşmanın anlaşmanın ve dinlenmenin çözüm olduğunu onlara öğretmek zorundayız. Ne Kadar İlgi O Kadar Sevgi. Ana kucağında sevgiyle beslenirse çocuklar, sevgiyi ve dolayısıyla duyguyu, sezgiyi öğrenirler. İlgili Ürünler. %26 Stoktan Teslim 29.10.2003 Ön sipariş. Ürün detayı. Ne Kadar Sevgi O Kadar Çözüm. İnsana bahşedilmiş en büyük güç sevgi potansiyelidir. Çocuğumuza duyduğumuz karşılıksız sevginin gücünden de anlaşılacağı gibi, tahminlerin ötesinde bir güçtür sevgi....