flyfishingwingshootingexpo.com

Pollyanna

YAYIN TARİHİ 2019-10-31
DOSYA BOYUTU 8,70
ISBN 6053417415
DİL TÜRK
YAZAR Eleanor H. Porter
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Pollyanna PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Eleanor H. Porter. Okumak Pollyanna çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ailesinin istemediği bir gençle evlenen Jennie, kızı Pollyanna doğduktan kısa bir süre sonra hayata gözlerini yumar. On bir yaşına geldiğinde babasını da kaybeden Pollyanna’nın gidebileceği yegâne yer teyzesinin yanıdır. Bayan Polly, istemeden de olsa Pollyanna’yı kabul etmek zorunda kalır.Ancak sapsarı saçları, gülümseyen yüzü ve oynadığı “Mutluluk Oyunu” ile etrafına aralıksız bir şekilde neşe saçan Pollyanna, hem teyzesinin hem de çevresindeki diğer insanların hayatını değiştirecektir… Eleanor H. Porter’ın 1913 yılında yazdığı Pollyanna, o günden bu yana dünyanın en çok okunan çocuk kitaplarından biridir. Pollyanna’nın iyimser, en olumsuz durumda bile mutluluk bulan ve saçan, biraz da mutlu olduğuna kendini ve çevresini inandıran insanların davranışlarını tanımlayan 'Pollyannacılık' kavramının doğmasına neden olmuştur.

...lan romanıyla tanınmıştır. Pollyanna, on bir yaşında küçük bir kızdır ... Polyanna Kimdir, Hayatı ve Resimleri | Forum ... . Annesi ve babası ölünce, ortada kalır. Tom, Pollyanna ve annesi Nancy tanıyordu. Hatta, bayan Polly'nin zamanında bîr aşk yaşadığını dahi biliyordu. Pollyanna Özet. Bayan Polly Harrington kendisine gelen bir mektupla, hiç görmediği yeğeninin yapayalnız kaldığını öğrenir ve onunla yaşamasına müsaade eder. Pollyanna Kitap Kısa Özeti. Pollyanna on bir yaşında, sarı saçlı, daima ... Polyanna Hakkında Özeti Eleanor... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... . Pollyanna Kitap Kısa Özeti. Pollyanna on bir yaşında, sarı saçlı, daima güler yüzlü neşeli bir çocuktur. Pollyanna' yı karşılamak için evin bahçıvanı Tom ile birlikte terminale gitmişlerdir. Pollyana, Eleanor H. Porter'ca yazılmış çocuk edebiyatının klasiklerinden kabul edilen kitaptır. Kitabın ana kahramanı olan Pollyana aynı zamanda çok iyimser kişilere takılan bir ad olmuştur. Saat altı olduğu...