flyfishingwingshootingexpo.com

Karbon Ayak İzinizKarbon Kirliliğinizi Düşürmek İçin Basit Yöntemler

YAYIN TARİHİ 2009-01-22
DOSYA BOYUTU 12,26
ISBN 9753427111
DİL TÜRK
YAZAR Mark Lynas
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Karbon Ayak İzinizKarbon Kirliliğinizi Düşürmek İçin Basit Yöntemler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mark Lynas. Okumak Karbon Ayak İzinizKarbon Kirliliğinizi Düşürmek İçin Basit Yöntemler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Acayip Havalar’ın ardından Açık Radyo Kitapları’nın ikinci kitabı. Karbon kirliliğinde ve küresel ısınmada bireyler olarak hepimizin sorumluluğu var. Karbon Ayak İziniz, gezegenimizin karbon kirliliğinin kurbanı olmasına karşı çıkmanız, sorunun değil çözümün parçası olmanız için hazırlanmış bir kılavuz.Otomobillerin havaya çok yüksek miktarda karbon saldığını herkes bilir. Ama tükettiğimiz gıdaların taşınmasından dolayı atmosfere salınan karbon miktarını hesaplamak kolay değil. Ya da hangi çamaşır makinasının daha az enerji tükettiğini bilmek. Bu kitap yardımıyla kişisel karbon kirliliğinizi hesaplayabilir, karbon ayak izinizi düşürmek için atabileceğiniz basit ama sonuç alıcı adımları öğrenebilirsiniz. Unutmayın: Küçük önlemler toplamda büyük sonuçlar yaratabilir. Sorumluluğunuza sözle değil, küçük de olsa somut adımlar atarak gerçekten sahip çıkın. Böylece hem tasarruf edin, hem günlük hayatınızın kalitesini artırın.Kitap sadece bir çeviri değil. Neşet Kutluğ kitabı Türkçeye çevirirken, metni Türkiye’ye uyarladı ve bölümler yazdı. Bu yüzden Karbon Ayak İziniz aynı zamanda Türkiye’nin mevcut enerji, üretim ve tüketim altyapısıyla ilgili olarak başvurabileceğiniz önemli bir bilgi kaynağı.

... Ekim 2011'de 'Tekstilde Sürdürülebilir Üretim ve Karbon Ayak İzi Eğitimi' düzenlenmiştir ... Karbon Ayak İzimizi Küçültmek İçin: Nudge Teorisi ... . Bu kitap yardımıyla kişisel karbon kirliliğinizi hesaplayabilir, karbon ayak izinizi düşürmek için atabileceğiniz basit ama sonuç alıcı adımları öğrenebilirsiniz. Neşet Kutluğ, Mark Lynas, Belirsiz. Acayip Havalar'ın ardından Açık Radyo Kitapları'nın ikinci kitabı. Karbon kirliliğinde ve küresel ısınmada bireyler olarak hepimizin sorumluluğu var. Karbon Ayak İziniz. Karbon kirliliğinizi düşürmek için basit yöntemler. Özgün adı: Ca ... Karbon Ayak İziniz Karbon Kirliliğinizi Düşürmek İçin Basit... ... . Karbon Ayak İziniz. Karbon kirliliğinizi düşürmek için basit yöntemler. Özgün adı: Carbon Calculator Easy ways to reduce your carbon footprint. Yayınevi: Metis yayınları. Yazar:Mark Lyans. Yayın Detayları: "Yeşil Ekonomik Konferansı", www.yesilekonomi.org, 20-21 Haziran 2009, İstanbul Bilgi Üniversitesi. Küresel ısınma yadsınamaz bir gerçek olarak kabul edildi. Karbon Ayak İziniz. Tükendi. Satış Fiyatı:11.11 TL. Kapat. kişisel karbon kirliliğinizi hesaplayabilir, karbon ayak izinizi düşürmek için atabileceğiniz basit ama sonuç alıcı adımları öğrenebilirsiniz. Bu kitap yardımıyla kişisel karbon kirliliğinizi hesaplayabilir, karbon ayak izinizi düşürmek için atabileceğiniz basit ama sonuç alıcı adımları öğrenebilirsiniz. Bu kitap yardımıyla kişisel karbon kirliliğinizi hesaplayabilir, karbon ayak izinizi düşürmek için atabileceğiniz basit ama sonuç alıcı adımları öğrenebilirsiniz. Mark Lynas. Acayip Havalar'ın ardından Açık Radyo Kitapları'nın ikinci kitabı. Karbon kirliliğinde ve küresel ısınmada bireyler olarak hepimizin sorumluluğu var. Bu kitap yardımıyla kişisel karbon kirliliğinizi hesaplayabilir, karbon ayak izinizi düşürmek için atabileceğiniz basit ama sonuç alıcı adımları öğrenebilirsiniz. Karbon Ayak İziniz gezegenimizin karbon kirliliğinin kurbanı olmasına karşı çıkmanız sorunun değil ç. Karbon Ayak İziniz Karbon Kirliliğinizi Düşürmek İçin Basit Yöntemler....