flyfishingwingshootingexpo.com

Ona Yolculuk / Hz. Muhammed'e Yolculuk

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 4,11
ISBN 6353933000
DİL TÜRK
YAZAR Komisyon
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ona Yolculuk / Hz. Muhammed'e Yolculuk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Komisyon. Okumak Ona Yolculuk / Hz. Muhammed'e Yolculuk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bin dört yüz yıl önce, yüreği kuraklaşmış bir toplumun üzerine sağanak bir yağmur başladı. Bu yağmur adalet, ahlak, şefkat, merhamet ve özgürlük yağmuruydu.Bir tarafta insana uygulanan zulm doruk noktaya ulaşırken, bir tarafta da insana verilecek değerin en güzel ifadesi Onun yaşantısında hayat buluyordu. O, cesareti ve zekâsıyla içinde yaşadığı toplumun gönlünü fethetmiş, Hoşgörüsüyle yüreklere taht kurmuştu. Kadının ve kız çocuklarının hakir görüldüğü bir dönemde aile hayatında onlara verdiği kıymet ve gösterdiği nezaketle, önderliğin en güzel örneklerini sergilemişti.O yaşadığı toplumun bağrından filizlenen bir değerdi. Onun ticareti güvenle yoğrulmuştu. Bu güven cömertliği ve alçak gönüllülüğü ile komşuluğunda da kendini göstermişti. Çünkü O komşusu açken kendisi asla tok yatmazdı. O, kulluğu hayatının merkezine koymuştu. O geceleri kıyama, gündüzleri de sıyama (oruca) önem verirdi. Salih amelleri hayatın her alanını kuşatmıştı. Ameli hayatı da bir bütünlük ve hayatla uyumluluk içindeydi.

...efendisi, Allah rasulü Muhammed (sav) idi ... Hz. Muhammed'e Yolculuk - Ona (s.a.v) Yolculuk Kolektif ... . Hz. Peygamberin hayatından önemli kesitler sunan eser, ibretli kıssalarıyla her yaştan insanı öğüt almaya ve O'na yolculuk yapmaya çağırıyor. O, kainatın efendisi, Allah rasulü Muhammed (sav) idi. Muhammed`in Örnekliği. Turgay Aldemi TİRE KİTAP. Bugün bizlere düşen görev yönümüzü kendisine çevirerek O'na yolculuk etmektir. İzzet Derveze. Kuran'a Göre Hz Muhammedin Hayatı. 110 ... O'na Yolculuk - Turgay Aldemir ... . Kuran'a Göre Hz Muhammedin Hayatı. 110 110. Muhammed Emin Yıldırım. Menu. Ürünler Hz. Muhammed'e Yolculuk - Ona (s.a.v) Yolculuk. Hz. Peygamberin hayatından önemli kesitler sunan eser, ibretli kıssalarıyla her yaştan insanı öğüt almaya ve O'na yolculuk yapmaya çağırıyor. O, kainatın efendisi, Allah rasulü Muhammed (sav) idi. 7.80 TL. O, kainatın efendisi, Allah rasulü Muhammed (sav) idi. Bugün bizlere düşen görev yönümüzü kendisine çevirerek O'na yolculuk etmektir.". (Kitabın giriş yazısından...)....