flyfishingwingshootingexpo.com

Otelciliğin İncelikleri

YAYIN TARİHİ 2005-07-29
DOSYA BOYUTU 12,21
ISBN 9759132028
DİL TÜRK
YAZAR Güngör Kuru
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Otelciliğin İncelikleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Güngör Kuru. Okumak Otelciliğin İncelikleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Turizme insangücü yetiştirmenin en işlevli araçlarından birisi de turizmin ülkemizdeki gelişimini meslek yaşamı boyunca bütün yönleriyle izleyen profesyonellerin tecrübelerini yenilere aktarmalarıdır.Güngör Kuru, Otelciliğin İncelikleri kitabında yaklaşık 20 yıllık turizm deneyimini ve buradan elde ettiği birikimi düzgün bir sistematikle aktarıyor.Yalnız turizmi meslek edinmek isteyenlere değil, turizm sektöründe yeni ufuklar arayanlara da çok şeyler kazandıracak bir çalışma.

...in İncelikleri" yalnız turizm eğitimi görenler için değil aynı zamanda ufkunu genişletmek isteğinde olan turizm profesyonelleri için de önemli bir kaynak kitap olacak ... Otelciliğin İncelikleri - Güngör Kuru | KitapAvrupa ... . ...aktarmalarıdır.Güngör Kuru Otelciliğin İncelikleri kitabında yaklaşık 20 yıllık turizm deneyimini ve buradan elde ettiği birikimi düzgün bir sistematikle aktarıyor.Yalnız turizmi meslek edinmek isteyenlere... Güngör Kuru, Otelciliğin İncelikleri kitabında yaklaşık 20 yıllık turizm deneyimini ve buradan elde ettiği birikimi düzgün bir sistematikle aktarıyor. otelcilig ... Otelciliğin İncelikleri Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... ... Güngör Kuru, Otelciliğin İncelikleri kitabında yaklaşık 20 yıllık turizm deneyimini ve buradan elde ettiği birikimi düzgün bir sistematikle aktarıyor. otelciligin incelikleri - arama sonuçları. 1 ürün var. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim T...