flyfishingwingshootingexpo.com

Başka Bir İstanbul'un Anıları

YAYIN TARİHİ 2013-11-13
DOSYA BOYUTU 6,70
ISBN 6050917536
DİL TÜRK
YAZAR Mehmet Coral
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Başka Bir İstanbul'un Anıları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mehmet Coral. Okumak Başka Bir İstanbul'un Anıları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bizantion’un Romalılarca kuşatılıp işgal edilmesinden gladyatör dövüşlerindeki akla hayale sığmayan ölüm biçimlerine, Hipodrom eğlencelerinden Sodom ve Gomorra’nın son günlerini aratmayacak düşkün yaşamlara ve talihsiz prenseslere açılan yelpazede, İstanbul’un uzak geçmişinin kıvrımlarında yüzyıllardır uyuyan öykülere el atıyor Mehmet Coral.Tüm ölülerine karşın ölmemekte direnen, ölüleriyle birlikte yaşamakta ısrar eden bir dünya kentinin sisli hatıraları arasında geziniyor Başka Bir İstanbul’un Anıları. Yazarın usta kalemi, zamanın sonsuzluğu içinde Ege esintilerini de taşıyor sayfalara, tarihin gördüğü en kalabalık rock festivalinden anıları da, özgürlük arayışındaki Puşkin’in sancılarını da… “Ah evet, sevgili dostum, hiç kuşkunuz olmasın… Konstantinopolis dünyada insan eliyle yaratılmış en görkemli, en varsıl, en güzel kenttir. İnsan türünün dünyevi serüvenindeki köprübaşıdır. Bu yüzden ona Kozmopolis, onu yaşayan insanlarına da Kozmopolitan denmistir.”

...ir evi zengin gösteren detaylar14. Başka Bir İstanbul'un Anıları ... 10 Alıntıyla İçinden Edebiyat Geçen Şehir İstanbul ... . Mehmet Coral. Yayınevi: Doğan Kitap. Mehmet Coral adlı yazara ait Başka Bir İstanbul'un Anıları kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. : 169. Basım Yeri. : İstanbul. Baskı. : 1. Tüm ölülerine karşın ölmemekte direnen, ölüleriyle birlikte yaşamakta ısrar eden bir dünya kentinin sisli hatıraları arasında geziniyor Başka Bir İstanbul'un Anıları. Tüm ölülerine karşın ölmemekte direnen, ölüleriyle birlikte ... Başka Bir İstanbul'un Anıları ... . Tüm ölülerine karşın ölmemekte direnen, ölüleriyle birlikte yaşamakta ısrar eden bir dünya kentinin sisli hatıraları arasında geziniyor Başka Bir İstanbul'un Anıları. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Başka Bir İstanbul'Un Anıları. Yazar. Mehmet Coral. Başka bir kırmızı başlıklı kız. kitaphanen.com´da uygun fiyata Doğan Kitap markalı Başka Bir İstanbul'un Anıları 9786050917536 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Başka bir İstanbul'un anıları. Yazar: Coral, Mehmet. Başka bir istanbul'un anıları. Başarılı Satıcı. shop_17. Başka Bir İstanbul'un Anıları. 11,10 TL. Hemen AL. kitapzen. romansdukkan5496. Başka Bir İstanbul'un Anıları / Mehmet Coral / Doğan Kitap. ...Hipodrom eğlencelerinden Sodom ve Gomorra'nın son günlerini aratmayacak düşkün yaşamlara ve talihsiz prenseslere açılan yelpazede, İstanbul'un uzak geçmişinin kıvrımlarında y. Tüm ölülerine karşın ölmemekte direnen, ölüleriyle birlikte yaşamakta ısrar eden bir dünya kentinin sisli hatıraları arasında geziniyor Başka Bir İstanbul'un Anıları. Tum olulerine karsin olmemekte direnen, oluleriyle birlikte yasamakta israr eden bir dunya kentinin sisli hatiralari arasinda geziniyor Baska Bir Istanbul'un Anilari....