flyfishingwingshootingexpo.com

Çocuk Kalbi

YAYIN TARİHİ 2020-02-05
DOSYA BOYUTU 7,21
ISBN 6058085541
DİL TÜRK
YAZAR Edmondo De Amicis
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çocuk Kalbi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Edmondo De Amicis. Okumak Çocuk Kalbi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Üçüncü sınıfa giden Enrico bir günlük tutmaya başlar. Bu sınıfta yeni bir öğretmeni, yeni arkadaşları vardır. Enrico kısa sürede sınıftaki her çocuğun farklı bir hikâyesi olduğunu keşfeder. Bazılarının ailesi çok zengin, bazılarının ailesi ise çok fakirdir. Enrico defterine yazdıkça, okulda sadece dersleri değil hayatı da öğrenmeye başladığını fark edecektir. 

...tlerle tanıtılması. Kontu Alexandre DUMAS12-KÜÇÜK kemancı Eleanor h ... Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis - YouTube ... .PORTER13-ÇOCUK kalbi Edmondo De AMICIS14-ÇALINAN taç Mark TWAIN15-DAVID Copperfıeld Charles... Çocuk Kalbi, çocukları geleceğe yani gerçek hayata hazırlamak için yazılmış, minik öykülerden oluşan bir kitaptır. Ailelerin hiç tereddütsüz çocuklarına armağan edebilecekleri bu kitapta, çocuklar; iyiyi... ÇOCUK KALBİ KİTAP ÖZETİ KISA. KİTABIN ÖZETİ. İtalya' da bir mah ... Çocuk Kalbi - GittiGidiyor ... . ÇOCUK KALBİ KİTAP ÖZETİ KISA. KİTABIN ÖZETİ. İtalya' da bir mahalle okulunda üçüncü sınıfa yeni başlayan Enrico yeni öğretmeniyle tanışınca ilk başta ondan pek hoşlanmaz. Sayısız film, radyo oyunu ve tiyatroya uyarlanan Çocuk Kalbi, çocuklar için Enrico ile birlikte hayatı tüm yönleriyle öğrenecekleri iyi bir dost; veli ve öğretmenler için de altın bir rehber niteliğini taşır....