flyfishingwingshootingexpo.com

Güvenilirlik ve Geçerlilik/Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde

YAYIN TARİHİ 2005-01-31
DOSYA BOYUTU 6,31
ISBN 9753478844
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Güvenilirlik ve Geçerlilik/Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Güvenilirlik ve Geçerlilik/Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde çevrimiçi şimdi çok kolay!

İşletme-iktisat veya sosyal-eğitsel-psikolojik araştırmalarla ilgilenen uygulayıcılar, üniversitede üst düzey araştırma yapan yüksek lisans ve doktora öğrencileri, üniversite öğretim elemanları için birden çok kaynağın ve bazı gerekli temel bilgilerin bir araya toplanarak tek bir kitap halinde ellerinde olmasını hedefleyen bir çalışma. Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde Güvenilirlik ve Geçerlilik alanında önemli bir veri bankası.

...anında yayınlanmış bir ilktir. Kitapta, davranış bilimlerinde, psikolojide, eğitim bilimlerinde, sosyolojide, işletme bilimlerinde ... TDK Bilim İnternet Kitapçısı ... ... Ölçmede güvenilirlik ve geçerlilik. Standart. GEÇERLİLİK Geçerlik, bir ölçme aracının ölçmeyi amaçladığı özelliği, başka herhangi bir özellikle karıştırmadan, doğru olarak ölçebilme derecesidir. İşletme-iktisat veya sosyal-eğitsel-psikolojik araştırmalarla ilgilenen uygulayıcılar üniversitede üst Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde Güvenilirlik ve Geçerlilik alanında önemli bir veri bankası. Ebat: px. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "1. GEÇERLİLİK VE GÜVENİLİRLİLİK". konuyu temsil ettiğine yönelik olarak ... Güvenilirlik ve Geçerlilik: Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde Hüner... ... . Ebat: px. Şu sayfadan göstermeyi başlat: Download "1. GEÇERLİLİK VE GÜVENİLİRLİLİK". konuyu temsil ettiğine yönelik olarak uygulanan geçerlilik ve güvenilirlik testlerinin izahına yer verilmiştir. Gelince Haber Ver. Sosyal ve Davranışsal Ölçümlerde Güvenilirl...