flyfishingwingshootingexpo.com

Arkadaşım Nasreddin Hoca

YAYIN TARİHİ 2019-03-01
DOSYA BOYUTU 11,54
ISBN 9750734472
DİL TÜRK
YAZAR Süleyman Bulut
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Arkadaşım Nasreddin Hoca PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Süleyman Bulut. Okumak Arkadaşım Nasreddin Hoca çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hoca, bir gün…Nasreddin Hoca’nin adini duyar duymaz, hepimizin yüzünde bir gülümseme belirmez mi? Sadece gülümseme de değil, Nasreddin Hoca’nın fıkraları aynı zamanda düşündürür hepimizi!Çocukluğundan gençliğine, eşeğinden komşularına, kadılığından Timur’a kadar, yüzyıllardır hepimizi güldüren Nasreddin Hoca fıkralarından Süleyman Bulut’un çocuklar için hazırladığı bu geniş derlemede, fıkraların düşündürücüyönlerine de işaret ediliyor. Nediyelim, yüzümüzü güldürenler çok olsun!

...Küheylan ile birlikte. Çok yakında! #trtçocuk #NasreddinHocaZamanYolcusu #yeniçizgidizi TRT Çocuk Resmi Youtube ... Arkadaşım Nasreddin Hoca ... ... Nasrettin Hoca'nın horoz dövüşlerine yeni merak sarmış bir arkadaşı varmış. Komşunun oğlu: " Arkadaşım nasılsın? Evde yemek pişiriyorlar. Aksilik bu ya tuz kalmamış. Nasreddin, cep. telefonu daha. icat edilmemi ki, ap haber versin! Hoca kkken, annesi,Olum Nasreddin, ben komularla gl ke Serkan hoca. Ben iyi bir arkadaşım… Arkadaşım Nasreddin Hoca yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, ... Arkadaşım Nasreddin Hoca ... . Ben iyi bir arkadaşım… Arkadaşım Nasreddin Hoca yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Arkadaşım Nasreddin Hoca kitabına benzeyen kitaplar. Arkadaşım Nasreddin Hoca. Can Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 126 Puan. Caretta Yayınları Annemle Babama Söylemeyin En İyi Arkadaşım Bir Uzaylı - E. Murat Yığcı. Arkadaşım Nasrettin Hoca. Başlık: Arkadaşım Nasrettin Hoca. Yazar: Bulut, Süleyman. Arkadaşım Nasreddin Hoca hep yapıldığı gibi fıkraların gelişigüzel sıralandığı bir kitap değil. Çocukluğundan başlanarak Hoca'nın değişik dönemlerine ait fıkralar dokuz ayrı başlık altında... Arkadaşım Nasreddin Hoca - Süleyman Bulut hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Arkadaşım Nasreddin Hoca. 12,60 TL. "Arkadaşım Nasreddin Hoca". için 17 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 8,00 TL. Sepete Ekle. Arkadaşım Nasreddin Hoca. Süleyman Bulut. Satıcı. Süleyman Bulut. Arkadaşım Nasreddin Hoca bir gün... Yüzyıllardır pek çok farklı toplumun ve kültürün ortak belleğine renk ve mizah duygusu katmayı başarmış Akşehirli büyük halk kahramanı Nasreddin... Hoca kkken, annesi,Olum Nasreddin, ben komularla gl ke Nasreddin hoca01Documents. İskilipli Atıf Hoca GerçeğiDocuments. Kırmızı Başlıklı Kız ve Arkadaşım KurtDocuments. Nasreddin Hoca'nin adini duyar duymaz, hepimizin yüzünde bir gülümseme belirmez mi? Sadece gülümseme de değil, Nasreddin Hoca'nın fıkraları aynı zamanda düşündürür hepimizi! Arkadaşım Nasreddin Hoca bir gün... İşte o zamanlar başlamış Süleyman Bulut'un Nasreddin Hoca'ya ve nükte dolu fıkralarının ard...