flyfishingwingshootingexpo.com

Ticari Belgelerle Bilgisayarlı Muhasebe/Lks2/Gms-5/Ims-5 Windows için

YAYIN TARİHİ 2004-12-31
DOSYA BOYUTU 4,30
ISBN 9750203615
DİL TÜRK
YAZAR Orhan Sağçolak
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ticari Belgelerle Bilgisayarlı Muhasebe/Lks2/Gms-5/Ims-5 Windows için PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Orhan Sağçolak. Okumak Ticari Belgelerle Bilgisayarlı Muhasebe/Lks2/Gms-5/Ims-5 Windows için çevrimiçi şimdi çok kolay!

Muhasebeye Giriş / Tek Düzen Muhasebe Uygulamaları / İşletme Hesabı Defteri Uygulamaları / LKS2'de Ön Muhasebe İşlemleri / GMS-5 ile Genel Muhasebe Uygulamaları / IMS-5 ile İşletme Hesabı Defteri Uygulamaları / Monografiler / Her Konuya İlişkin ÖrneklerBir çok işletme muhasebenin kayıt, raporlama ve analiz fonksiyonlarını en kısa sürede gerçekleştiren bilgisayarlı sistemi kullanmaktadır. Teknolojik gelişmelerin bir sonucu olan değişime ayak uydurma zorunluluğu bugün Ticaret Meslek Liseleri dahil olmak üzere ilgili yüksek öğrenim kurumlarında bilgisayarlı muhasebe dersinin müfredata dahil olmasını sağlamıştır. Bu paralelde öğrencilere derslerinde yardımcı olma ve alanında eğitim veren kurslarda da bu kaynaktan faydalanma olanağı okuyucuya sunulmuştur.

...ilgisayarlı Muhasebe/Lks2/Gms-5/Ims-5 Windows için ... Ticari Belgelerle Bilgisayarlı Muhasebe : LKS2, GMS/5, IMS/5 ... . Özkan Sağçolak. ilgili yüksek öğrenim kurumlarında bilgisayarlı muhasebe dersinin müfredata dahil olmasını sağlamıştır. ...LKS2'de Ön Muhasebe İşlemleri / GMS-5 ile Genel Muhasebe Uygulamaları / IMS-5 ile İşletme Alış-Veriş Listeme Ekle. Ticari Belgelerle Bilgisayarlı Muhasebe/Lks2/Gms-5/Ims-5 Windows için. Orhan Sağçolak, Özkan Sağçolak. Bir çok işletme muhasebenin kayıt, raporlama ve ... Ticari Belgelerle Bilgisayarlı... ... . Bir çok işletme muhasebenin kayıt, raporlama ve analiz fonksiyonlarını en kısa sürede gerçekleştiren bilgisayarlı sistemi kullanmaktadır. ...30 yıllık deneyimini temel alan, popüler GMS/5, IMS/5 ve DTS/5 gibi DOS tabanlı MikroKom yazılımlarının devamı niteliğinde olan Windows tabanlı bir Genel Muhasebe...