flyfishingwingshootingexpo.com

YetişkinlerdeDin Eğitiminin Teorik Temelleri

YAYIN TARİHİ 2000-05-05
DOSYA BOYUTU 3,49
ISBN 975821716X
DİL TÜRK
YAZAR Mustafa Köylü
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin YetişkinlerdeDin Eğitiminin Teorik Temelleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mustafa Köylü. Okumak YetişkinlerdeDin Eğitiminin Teorik Temelleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Din, insanlığın çağlar boyu en başta gelen ilgi alanlarından biri olmuştur. Günümüzde artık dinin fert ve toplumlar açısından gerekliliği ya da gereksizliği gibi konular tartışılmamakta, onun yerine dinin en etkili bir şekilde tüm yaş grubu insanlara nasıl anlatılmaya ve kavratılmaya çalışaçağı konusu incelenmekte ve araştırılmaktadır. İşte böyle bir ortamda, her ne kadar mazisi çok uzun zamanlara dayansa da yeni bir alan ortaya çıkmaktadır: Yetişkin din eğitim.

...rtamda her ne kadar mazisi çok uzun zamanlara dayansa da yeni bir alan ortaya çıkmaktadır: Yetişkin din eğitim ... Yetişkin Din Eğitiminin Teorik Temelleri %10 İndirimli Mustafa Köylü ... . Mustafa Köylü. Din, insanlığın çağlar boyu en başta gelen ilgi alanlarından biri olmuştur. Günümüzde artık dinin fert ve toplumlar açısından gerekliliği ya da gereksizliği gibi konular tartışılmamakta... Şimdiye kadar yetişkinlerin din eğitimi ihmal mi edilmiştir, din eğitimi onlara çeşitli şekillerde verilmiyor muydu? Elbette onlara da din eğitimi veriliyordu. Ancak buradaki ikilem şu olmuştur. ...yaştan insana yönelik örgün eğitim kapsamı dışındaki din eğitimi ... Yetişkinlerde Din Eğitiminin Teorik Temelleri - Mustafa Köylü ... . Ancak buradaki ikilem şu olmuştur. ...yaştan insana yönelik örgün eğitim kapsamı dışındaki din eğitimidir. ulaşmasını sağlayacak temel pre...