flyfishingwingshootingexpo.com

Büyük PiramitlerBir Efsanenin Günlüğü

YAYIN TARİHİ 2009-02-20
DOSYA BOYUTU 9,58
ISBN 9750815294
DİL TÜRK
YAZAR Jean-Pierre Corteggiani
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Büyük PiramitlerBir Efsanenin Günlüğü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jean-Pierre Corteggiani. Okumak Büyük PiramitlerBir Efsanenin Günlüğü çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Ben”, diye bağırdı Keops, “sonsuzluğum ben.” Victor Hugo dünyanın hâlâ ayakta duran tek harikasını, Gize Piramitlerinin en büyüğünü işte böyle konuşturur. 4500 yılı aşkın bir süre önce Firavun Keops, Kefren ve Mikerinos tarafından dikilen yüzyıllara meydan okuyan bu devasa mezarlar hem çok büyük bir hayranlık hem de en çılgınca spekülasyonları uyandırmaya hep devam etti. Tutkulu bir tarihyazıcı kimliğiyle Jean-Pierre Corteggiani çeşitli çağların tanıklıklarıyla bilimsel gerçekleri karşı karşıya getiriyor, efsaneden gerçeğe, Büyük Piramitlerin yeniden keşinin henüz bitmemiş öyküsünü anlatıyor.

...en büyüğünü işte böyle konuşturur ... Büyük Piramitler - Bir Efsanenin Günlüğü Kitap ... . Similar Items. Piramitler gerçeği / by: Furlong, David Published: (2001). ...efsaneden gerçeğe, Büyük Piramitlerin yeniden keşinin henüz bitmemiş öyküsünü anlatıyor. Büyük Piramitlerin sadece bir tek tasvirini biliyoruz: Sfenksin yakınında, Montuher diye birinin II. Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor.. Bugüne kadar türlü teorilere konu olsa da bir türlü çözülemeyen 'piramitler nasıl yapılabildi' sorusu sonunda yanıt buldu. Cancel. Home ›. Details for: Büyük ... Büyük Piramitler - Bir Efsanenin Günlüğü, Jean-Pierre Corteggiani... ... . Cancel. Home ›. Details for: Büyük piramitler 20 cm.ISBN: 9789750815294 .Subject(s): Pyramids -- Egypt -- History | Piramitler -- Mısır -- Tarih Karton Kapak (Paperback). Büyük Piramitler Bir Efsanenin Günlüğü. çağların tanıklıklarıyla bilimsel gerçekleri karşı karşıya getiriyor efsaneden gerçeğe Büyük Piramitlerin yeniden keşinin henüz bitmemiş öyküsünü anlatıyor. Büyük Piramitler Bir Efsanenin Günlüğü. çağların tanıklıklarıyla bilimsel gerçekleri karşı karşıya getiriyor efsaneden gerçeğe Büyük Piramitlerin yeniden keşinin henüz bitmemiş öyküsünü anlatıyor. Home ›. Details for: Büyük piramitler 127 s. ; 18 cm.Content type: text Media type: unmediated Carrier type: volumeISBN: 9789750815294.Subject(s): Piramitler -- Mısır | Pyramids -- Egypt. Buzullarla Kaplı Bir Kıta , Efsaneler .. Piramitler ... Uzaylılar .. Esrarengiz Teoriler......