flyfishingwingshootingexpo.com

Make: Drone Kullanmaya Başlarken

YAYIN TARİHİ 2017-03-28
DOSYA BOYUTU 8,85
ISBN 6056659331
DİL TÜRK
YAZAR Terry Kilby
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Make: Drone Kullanmaya Başlarken PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Terry Kilby. Okumak Make: Drone Kullanmaya Başlarken çevrimiçi şimdi çok kolay!

Make: Drone Kullanmaya Başlarken Drone’lar, quadcopter’lar, insansız hava araçları vb., isimleri ne olursa olsun, uzaktan kumandalı hava araçları dünyaya bakışımızı, ekinleri nasıl ektiğimizi, gayrimenkul satışımızı ve savaşma şeklimizi dahi değiştirdi. Bu araçları kullanabilmek için en azından aerodinamik, telemetri radyo, elektronik, programlama, harita okuma, motor bilgisi, görüntü iletimi ve 3D modellemeye dair bir aşinalık gerekiyor. Bu kitap, Little Dipper 300 sınıfı otonom bir quadcopter’ın nasıl yapılacağını model olarak göstererek insansız robotlara ilişkin bilgi verir. Bu kitaptaki adımları ve tavsiyeleri takip edip, uygulayarak quadcopter’ın nasıl çalıştığını ve karşılaştığınız mühendislik problemlerinin çözümlerini öğrenebilirsiniz. İster quadcopter ister octocopter yapmayı tercih edin, kitap boyunca yazar, ihtiyacınıza yönelik alternatif yollar ve benzer parçalar sunacaktır.Drone Kullanmaya Başlarken’de şunları öğreneceksiniz: Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone’lara nasıl uygulandığı Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu Adım adım yönergeleri izleyerek bir drone’un montajını nasıl yapacağınızı Drone tasarımının ilkelerini ve doğru parçaları nasıl seçeceğinizi Sensörleri, kumandaları ve özel hareketleri nasıl birbirine entegre edeceğinizi Belinda ve Terry Kilby 2010’dan bu yana şirketleri aracılığıyla, Elevated Element, sanatsal ve uygulamalı hava fotoğrafçılığı için küçük İHA’ları tasarlayıp üretiyorlar ve erken girişimciler olarak İHA teknolojisinin gayri resmi sözcüleri haline geldiler. Göklere Uçun!

... şunları öğreneceksiniz: - Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone'lara nasıl uygulandığı ... Mühendislik - Aba Yayınları - Drone Kullanmaya Başlarken ... . - Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu. Terry Kilby, Belinda Kilby. Make: Drone Kullanmaya Başlarken Drone'lar, quadcopter'lar, insansız hava araçları vb., isimleri ne olursa olsun, uzaktan kumandalı hava araçları dünyaya bakışımızı... 24.31 TL. Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz: - Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone'lara nasıl uygulandığı. - Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu. 14.40 €. Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları ... Make: Drone Kullanmaya Başlarken | Maker Kitaplığı - Aba Yayın ... . - Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu. 14.40 €. Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz: Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone'lara nasıl uygulandığı Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu Adım adım... Make: Drone Kullanmaya Başlarken. Drone'lar quadcopter'lar insansız hava araçları vb. isimleri ne olursa olsun uzaktan kumandalı hava Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz Make : Drone Kullanmaya Başlarken kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Terry Kilby kitapları ve Aba Yayınları 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İster quadcopter ister octocopter yapmayı tercih edin, kitap boyunca yazar, ihtiyacınıza yönelik alternatif yollar ve benzer parçalar sunacaktır. Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz Terry Kilby, Drone Kullanmaya Başlarken en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz %27. Make: Basit Robot Yapımı. Drone Kullanmaya Başlarken kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Drone Kullanmaya Başlarken - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz: - Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone'lara nasıl uygulandığı. - Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu. Make - Drone Kullanmaya Başlarken. Drone'lar, quadcopter'lar, insansız hava araçları vb., isimleri ne olursa olsun, uzaktan kumandalı hava araçları dünyaya bakışımızı, ekinleri nasıl ektiğimizi... Drone Kullanmaya Başlarken'de şunları öğreneceksiniz: - Uçuş prensipleri ve bunların robotik drone'lara nasıl uygulandığı. - Ne tür hava aracı gövdelerinin bulunduğu. Belinda Kilby, Terry Kilby. Make: Drone Kullanmaya Başlarken. Drone'lar quadcopter'lar insansız hava araçları vb. isimleri ne olursa olsun uzaktan kumandalı hava araçları dünyaya bakışımızı ekinleri......