flyfishingwingshootingexpo.com

Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları

YAYIN TARİHİ 2017-03-28
DOSYA BOYUTU 3,83
ISBN 6054991488
DİL TÜRK
YAZAR Esat Şişman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Esat Şişman. Okumak Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Psikolojik danışman ve aynı zamanda iki çocuk yetiştirmiş bir baba olarak gördüm ve anladım ki: Anne babaların gözbebeklerinin ışıltısı veya buğusu en çok çocuklarının sağlığı, mutluluğu ve başarısına bağlıdır. Her anne baba çocuklarını yaşam becerileri gelişmiş, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen, üreten, ürettiğini bölüşebilen başarılı ve mutlu bireyler olarak görmeyi arzular. Bunun yolu ise en yeni bilgileri, bilimsel gelişmeleri milli ve insani değerlerle yoğurarak verilecek çağdaş bir eğitimden geçer. Çocuklarımızla ilgili kimi zaman karşılaştığımız ve asla çözemeyeceğimizi düşündüğümüz, endişelendiğimiz hatta korktuğumuz sorunlara her zamanki yaklaşım tarzımızın dışına çıkarak farklı bir pencereden bakmayı denediğimizde belki de her şey daha kolaylaşacak. Dağ gibi gördüğümüz sorunlar belki de ufak bir dokunuşla küçülecek, kaybolacaktır. İşte bu kitabın yazılış amacı mutlu ve başarılı çocuk yetiştirme sürecinde bebeklikten ergenliğe kadar ki gelişim döneminde anne-baba ve öğretmenlerin en sık karşılaştığı sorunlara farklı bir bakış açısıyla uygulanabilir çözüm önerileri sunmaktır.

...irmek Diğer yandan kız veya erkek çocuk yetiştirmenin birbirinden çok farklı olduğu da yeterince ... Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları Fiyatları... ... ... Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları. ₺9.71₺12.95. Psikolojik danışman ve aynı zamanda iki çocuk yetiştirmiş bir baba olarak gördüm ve anladım ki: Anne... D_r0001696892001. Esat Şişman. Psikolojik danışman ve aynı zamanda iki çocuk yetiştirmiş bir baba olarak gördüm ve anladım ki: Anne babaların gözbebeklerinin ışıltısı veya buğusu en çok çocuklarının sağlığı... İL HALK KÜTÜPHANESİ Aksaray Merkez Kültür Merkezi Çocuk Kütüphanesi Aksaray Ortaköy İlç ... Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları - Fiyatı ... ... İL HALK KÜTÜPHANESİ Aksaray Merkez Kültür Merkezi Çocuk Kütüphanesi Aksaray Ortaköy İlçe Forgetten Password? Home ›. Details for: Bebeklikten ergenliğe başarılı çocuk yetiştirmenin sırları. Nota Kitapları Şarkılar-Türküler Tarih Türler Hakkında Orijinal Dil Farsça İngilizce Sözlük-İmla Kılavuzu Outlet Ürünler Psikoloji Annelik-Babalık-Aile Bilim Biyografi Çocuk Psikolojisi Diğer Eğitim Genel... Bebeğinizle Birlikte Uyumak Ebeveynler İçin Çocukla Birlikte Güvenli Uyuma Rehberi Eğitim » Çocuk Bakımı » Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları. 14.81 +KDV. Bebeklikten Ergenliğe Başarılı Çocuk Yetiştirmenin Sırları. ₺7.79₺11.99. Psikolojik danışman ve aynı zamanda iki çocuk yetiştirmiş bir baba olarak gördüm ve anladım ki: Anne......