flyfishingwingshootingexpo.com

Kleopatra’nın Gölgeleri

YAYIN TARİHİ 2017-04-03
DOSYA BOYUTU 7,20
ISBN 6059902625
DİL TÜRK
YAZAR Emily Holleman
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kleopatra’nın Gölgeleri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Emily Holleman. Okumak Kleopatra’nın Gölgeleri çevrimiçi şimdi çok kolay!

Unutulmuş Kız Kardeşlerinin Gözünden Kleopatra Destanının Bilinmeyen Başlangıcı İskender’in soyundan gelen Kral Ptolemaios’un parlak zekâlı kızı Arsinoe, bir gün kan ağlayan heykeller gördüğü uğursuz bir rüyadan uyanıp kendini çok daha kötü bir gerçekliğin içinde bulur. Korkunç bir darbe olmuştur ve hem çok sevdiği ablası Kleopatra hem de kayıtsız babası tarafından terk edilmiş bir halde sarayda yapayalnız kalmıştır. Arsinoe’nin üvey ablası Berenike tahtı ele geçirmiş ve kana susamış bir kraliyette hüküm sürmeye başlamıştır. Arsinoe’nin bu tuhaf yeni dünyada tutunma çabası, onu saraydan çıkarıp savaştan harap olmuş İskenderiye sokaklarına götürür. Bu esnada Kraliçe Berenike, ölümün eşiğindeki zalim annesi, iki kocası ve babasının sürgünden dönme tehlikesiyle mücadele etmektedir. Babaları Ptolemaios ve Kleopatra, Roma ordusuyla şehrin kapılarına dayandığında Arsinoe bir seçim yapmak zorundadır, Berenike ise tahtını korumak için büyük bir savaşla karşı karşıya kalır. Emily Holleman’ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra’nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. “Holleman tehlikelerle dolu antik bir dünyayı tüm ayrıntılarıyla yeniden canlandırıp sıradışı bir soydan gelen kadınların hayatlarına ve onların iktidar yolunda giriştikleri gözü pek ve aleni mücadelelere ışık tutuyor.” -Kara Cooney,Yazar.

...ly Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor ... Kleopatra'nın Gölgeleri Emily Holleman ... . 25.50 TL. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Kleopatra'nın Gölgeleri Emily Holleman Maya Kitap. Unutulmuş Kız Kardeşlerinin Gözünden Kleopatra Destanının Bilinmeyen Başlangıcı. Emily Holleman'ın cesur ve ... Kleopatra'nın Gölgeleri | Süper İyi Günler ... . Kleopatra'nın Gölgeleri Emily Holleman Maya Kitap. Unutulmuş Kız Kardeşlerinin Gözünden Kleopatra Destanının Bilinmeyen Başlangıcı. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. 24 TL. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. 22.50 TL. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. Emily Holleman. İskender'in soyundan gelen Kral Ptolemaios'un parlak zekâlı kızı Arsinoe, bir gün kan ağlayan heykeller. Gördüğü uğursuz bir rüyadan uyanıp kendini çok daha kötü bir gerçekliğin içinde... 24 TL. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor. 30 TL. Emily Holleman'ın cesur ve büyüleyici romanı Kleopatra'nın Gölgeleri, ihanetlerle dolu bir Mısır hanedanını ve antik dünyayı nefes kesici bir şekilde tasvir ediyor....