flyfishingwingshootingexpo.com

Mum Misali

YAYIN TARİHİ 2013-11-19
DOSYA BOYUTU 5,13
ISBN 6053370123
DİL TÜRK
YAZAR Musa Yaşaroğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mum Misali PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Musa Yaşaroğlu. Okumak Mum Misali çevrimiçi şimdi çok kolay!

“İçimde kanatlanan turnalar gibi yokluğun… Haşin, deli, hırçın ve kalbim körpe bir çocuk hala yokluğunun karşısında… İnadına ürkek, yalnız, titrek… Bitimsiz cümlelerin eşiğinde iki büklüm yüreğim, hangi harfi sırtlasam bir yanım kambur kalıyor. Ne yürüdüğüm yollar evimizin güvenli halıları, ne ben düşmekten korkmayan elleri ellerinde olan o kız değilim artık…Hepsi derin bir duygu ikliminde nefes alıyorlardı. Aralarında Belkıs’ın tahtından selamlar süzülüyordu. Bahçenin yüreğinde evin hanımının ellerinden yetişen o renk renk güzel kokulu çiçekler şimdi onlar için salıyordu, en güzel ten kokularını. Burak, eşinin gözlerindeki ışığı gördükçe aydınlanıyor, onu ilk tanıdığı ve kalbini ona emanet ettiği anın heyecanını duyuyordu, iliklerinde. Pür neşe haldeydiler. Cenk bütün tabiatı uysallaşmış, yolunu bulmuş bir deniz gibi anne ve babasının huzurundan dedesinin ve anneannesinin huzuruna akıyordu.Mehmet Emin Bey ayağa kalktı. Ellerini kızına uzattı, onu kendine doğru çekerek kollarının arasına aldı. İçine çekti kokusunu uzun uzun, kulağına şiirler fısıldadı… “Leyla dedimse sensin, suna dedimse sensin!” derken döküldü gözlerinden Selma’nın sevinç yağmurları… Cenk anneannesine sarılmış bir şekilde geceye sevinçleri dağılıyordu. Mehmet Emin Bey, damadını da yanına alarak sardı. Daha sonra kuruldu çardağa, bir yanına kızını öteki yanına damadını alarak eşi ve torununa gözlerinden sevinç pırıltıları savurarak mırıldandı:“Artık mum misali yakacağız özlemi ve eriyecek yokluk varlığımızda!”

...n uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Mum Misali/Musa Yaşaroğlu incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! PDF indirmek için ulaştığınız bu sayfada Mum Misali kitabı ve detaylarına erişeceksiniz ... Mum Misali, Musa Yaşaroğlu » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . ROMANTİK KİTAP üzerinden piyasaya sürülen Mum Misali kitabı, alanının en iyilerinden birisi. Mum Misali, Musa Yaşaroğlu, Romantik Kitap. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786053370123. Mum Misali. İlmin ve Sevginin İkbalinde Bir Başak Gibidir Çocuk Kalbi. Bir mum. Misali ömür geçer. Yaşarken ölen kalbi, hak neyler. Kelam. ( Mum Misali Ömür Geçer başlıklı yazı Yazan Adam tarafından 22.11.2017 tarihinde s ... Mum Misali Şiiri - Efsun Aydın ... . Mum Misali. İlmin ve Sevginin İkbalinde Bir Başak Gibidir Çocuk Kalbi. Bir mum. Misali ömür geçer. Yaşarken ölen kalbi, hak neyler. Kelam. ( Mum Misali Ömür Geçer başlıklı yazı Yazan Adam tarafından 22.11.2017 tarihinde sitemize eklenmiştir. Nevzat Güneş Mum Misali Kaç puan verirsin? Henüz Puan Verilmedi. YORUMLAR (Nevzat Güneş - Mum Misali). Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri. Yorumlar (0). Resimler. Mum Misali - Musa Yaşaroğlu. Read MUM from the story Mum Misali by ssmyyeeee (sümeyye sert) with 6 reads. ruh, yorulmak. Bir mum gibi eriyorum zamanla . Yaşamaya mecalim yok artık. Mum Misali. Mum Misali. Musa Yaşaroğlu. Yayınevi: Romantik Kitap. Mum Misali Ömür Geçer. Oluşturan: Mustafa Cilasun, 22 Kasım, 2017 in Üyelerimizden Şiirler & Denemeler. Bir mum. Misali ömür geçer. Yaşarken ölen kalbi, hak neyler. Kelam. Mum Misali adet. Sepete Ekle. Musa Yaşaroğlu. "İçimde kanatlanan turnalar gibi yokluğun… Haşin, deli, hırçın ve kalbim körpe b...