flyfishingwingshootingexpo.com

Dilasa

YAYIN TARİHİ 2017-04-11
DOSYA BOYUTU 7,43
ISBN 6052960325
DİL TÜRK
YAZAR Serdar Aynalı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dilasa PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Serdar Aynalı. Okumak Dilasa çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Bazı sorular karşısında en güzel cevap susmaktır” diyor filozof.Peki, susmak neyin ifadesidir? Kabullenmenin mi, acizliğin mi, çaresizliğin mi? Ya da ben bilmiyorum demenin mi? Belki de “bana ne” demenin diğer şeklidir susmak.Eğer çaresizlik veya acziyet varsa ortada insanın yaşamsal bir sorunu olduğu tartışılmaz. Eğer olanları kabul edip boyun eğme söz konusu ise o zaman…Hayatımızda ulaşamadığımız hayaller, doyamadığımız duygular vardır. Bu duygular bazen öyle yoğunlaşır ki acıya dönüşür. Kemirir insanın beynini, yavaş yavaş yakar yüreğini. Bu acının, bu yanmanın adı kimine göre aşk, kimine göre özlem, kimine göre sıladır. Sevgiliye kavuşamamak, sevdiklerinden koparılmak… Serdar AYNALI“Aşk ağlatır, dert söyletir.” meselinde olduğu gibi yüreğinden diline dökülen kelimeleri ince ince işleyip derdi olanların derdine, âşık olanların aşkına dokunmak; hâl ehliyle ortak havuzda buluşmak üzere ikinci şiir kitabı Dilasa’yı okurlarına sunmuştur. 

... İsminin Kişilik Analizi. Dilasa adını taşıyan insanlar çok yardımsever ve elleri çok açıktır ... DILARA (@Di1Ara) • Instagram Fotoğrafları ve Videoları ... ... Dilasa - Nedir Ne Demek ... İsminin Kişilik Analizi. Dilasa adını taşıyan insanlar çok yardımsever ve elleri çok açıktır. Dilasa İsmine Benzer İsimler. Dilasa isminde bulunan harf sayısı altı, hece sayısı üçdür. dilasa ne demek? Gönlü rahatlandıran, avutan. (Osmanlıca'da yazılışı: dil-âsâ). Dilasa isminin istatistikleri. Dilasa ismi Kur'an-ı Kerim'de geçer mi? Dilasa isminin konulması caiz midir? Dilasa ism...