flyfishingwingshootingexpo.com

Pinokyo (Ciltli)

YAYIN TARİHİ 2018-06-22
DOSYA BOYUTU 6,60
ISBN 6052177235
DİL TÜRK
YAZAR Carlo Collodi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Pinokyo (Ciltli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Carlo Collodi. Okumak Pinokyo (Ciltli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Bir varmış bir yokmuş. Evvel zaman içinde…‘Bir kral varmış!’ derdi bütün küçük okurlarım hep bir ağızdan.Hayır çocuklar, yanılıyorsunuz. Bir zamanlar, bir tahta parçası varmış.” Carlo Collodi’nin Pinokyo’su, neşeli ve macera dolu olduğu kadar dokunaklı bir öyküdür de. Ahşap ustası Geppetto'nun konuşan bir odun parçasından yaptığı ve Pinokyo adını verdiği kukla gerçek bir çocuk olmayı hayal eder. Fakat dizginlenemez merakı, yalancılığı ve bencilliği onu sürekli zor duruma sokar. Altınlarını artırmak için ektiği Mucizeler Tarlası’ndan, tembel çocukların eşeklere dönüştüğü topraklara kadar Pinokyo’nun bütün yolculuğu hatalar, inatlar ve tehlikelerle dolu geçer. Ve tüm bu süre boyunca her yalan söylediğinde burnu biraz daha, biraz daha ve biraz daha uzar... Pinokyo 1883 yılında yayımlandığından bu yana, üstünden geçen bir buçuk asrı aşkın zamana rağmen, her yaştaki okuru dünyanın en keyifli yolculuklarından birine davet etme gücünü koruyor.

...Kolektif (Eser Sahibi). 2 Format ve baskı seçeneğinin tamamına bakın Diğer formatları ve baskıları gizleyin ... Pinokyo (Ciltli) Carlo Collodi ... . 16.45 TL. Altınlarını artırmak için ektiği Mucizeler Tarlası'ndan, tembel çocukların eşeklere dönüştüğü topraklara kadar Pinokyo'nun bütün yolculuğu hatalar, inatlar ve tehlikelerle dolu geçer. 7.50 TL. Pinokyo, İtalyan edebiyatının en neşeli olduğu kadar en dokunaklı öykülerinden biridir. Geppetto Usta'nın konuşan bir odun parçasından yaptığı ve Pinokyo adını verdiği kukla, küçük bir... B ... Ötüken Neşriyat | Pinokyo (Ciltli) | Carlo Collodi ... . Geppetto Usta'nın konuşan bir odun parçasından yaptığı ve Pinokyo adını verdiği kukla, küçük bir... Bu yaramaz kukla Pinokyo başını sürekli derde sokar. Geppetto'nun yanından ayrılıp gerçek dünyayla tanışmak üzere maceralı bir yolculuğa çıkar. Pinokyo (Ciltli). 28,00₺ Normal Fiyat. Ahşap ustası Geppetto`nun konuşan bir odun parçasından yaptığı ve Pinokyo adını verdiği kukla gerçek bir çocuk olmayı hayal eder. Ciltli. Kağıt Cinsi. Kitap Kağıdı....