flyfishingwingshootingexpo.com

Doğruluk KitabıAllah'ın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz?

YAYIN TARİHİ 2013-11-13
DOSYA BOYUTU 6,28
ISBN 6055181420
DİL TÜRK
YAZAR Ebu Said Harraz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Doğruluk KitabıAllah'ın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ebu Said Harraz. Okumak Doğruluk KitabıAllah'ın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz? çevrimiçi şimdi çok kolay!

'Doğruluk' diye çevirebileceğimiz sıdk, bilhassa çağda en çok ihtiyacımız olan şey. Fakat sadece sözümüzde doğruluk değil bu, doğru sözün yanında doğru davranışı da içeren kapsamlı bir hal. Uydurulmuş, çarpıtılmış veya yapmacık her türlü beyan ve tavırdan arınmış olmak demek. Gizli veya açık bütün hallerin tek bir ölçüte göre, dürüst ve samimi olma ölçütüne yani ihlasa göre tartılması demek.Ariflere göre hem kişisel hem de toplumsal terakki, söz, tavır ve davranışlarda doğruluğu ilke edinmenin yanında en gizli niyetlerimiz ve kararlarımızda da Allah'ın sadık bir kulu olarak yaşamamıza bağlı. Eylemlerimizdeki doğruluk payını bilmek ise her şeyden önce, 'sadık' ve 'sıddık' bir peygamberin ümmeti olabilemmemizin gereği. Erken dönem mutasavvıflarından Ebu Said Harraz, bu eserinde, bir yandan bütün davranışlarımızda kendini gösteren doğruluğun peşine düşerken aynı zamanda 'yalancı kişilik'ten de nasıl korunabileceğimizi gösteriyor.

...na benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri ... Doğruluk Kitabı Allahın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz ... . Adı: Doğruluk Kitabı. Yazar Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Doğruluk Kitabı Allah'ın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz? Anasayfa Kitap&Film&Müzik Kitap Din&Mitoloji Din Kitabı Hayykitap Din Kitabı. Ürün Adı: Doğruluk Kitabı Allahın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana ya ... Doğruluk Kitabı - Allah'ın İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz? ... . Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. `Doğruluk` diye çevirebileceğimiz sıdk, bilhassa çağda en çok ihtiyacımız olan şey. en gizli niyetlerimiz ve kararlarımızda da Allah`ın sadık bir kulu olarak yaşamamıza bağlı. 9.03 TL. Ariflere göre hem kişisel hem de toplumsal terakki, söz, tavır ve davranışlarda doğruluğu ilke edinmenin yanında en gizli niyetlerimiz ve kararlarımızda da Allah'ın... ...gizli niyetlerimiz ve kararlarimizda da Allah'in sadik bir kulu olarak yasamamiza bagli. pesine düserken ayni zamanda 'yalanci kisilik'ten de nasil korunabilecegimizi gösteriyor. ...İpine Nasıl Sıkı Sıkı Tutunuruz-Ebu Said Harraz-Hayy Kitap-Çevirmen Hacı Bayram Başer -Kapak Türü ve kararlarimizda da Allah'in sadik bir kulu olarak yasamamiza bagli. Ariflere göre hem kişisel hem de toplumsal terakki, söz, tavır ve davranışlarda doğruluğu ilke edinmenin yanında en gizli niyetlerimiz ve kararlarımızda da Allah'ın sadık bire...