flyfishingwingshootingexpo.com

Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk

YAYIN TARİHİ 2007-01-01
DOSYA BOYUTU 10,92
ISBN 9944770934
DİL TÜRK
YAZAR Rukiye Yenibaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Rukiye Yenibaş. Okumak Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk kitabı, aile içinde istismar ile umutsuzluk düzeyi arasındaki ilişkiyi göstererek, ergenlerdeki depresyon ve intiharın nedenlerinin sorgulanmasına katkıda bulunacak, bunların önlenmesine ve sağaltımına ışık tutacak bilgileri ortaya koymayı amaçlamaktadır. Kitapta çocuk istismarı kavramı; Aile içi çocuk istismarı, Çocuk istismarı türleri, Aile içi şiddet ve çocuk istismarı, çocuk istismarını açıklamaya yönelik modeller, Çocuk istismarının göstergeleri, Dünyada ve Türkiye’de istismar, umutsuzluk, Ergenlik döneminde istismar ve umutsuzluk, Önleme ve tedavi başlıkları altında incelenmiştir. Çalışma; halkı bilinçlendirilerek farkında olunan ya da olunmayan istismarın önüne geçmek, istismarın hiç oluşmamasını sağlamak isteyen herkese yol gösterici olacaktır.

...yi arasındaki ilişkiyi göstererek... ... Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk - Rukiye Yenibaş ... ...sözleri, kitabı okuyanlar ve Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk kitabına benzeyen kitaplar. Dünyada ve Türkiye'de istismar, umutsuzluk, Ergenlik döneminde istismar ve umutsuzluk, Önleme... 15 TL. Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk kitabı, aile içinde istismar ile umutsuzluk düzeyi arasındaki ilişkiyi göstererek, ergenlerdeki depresyon ve intiharın nedenlerinin sorgulanmasına... Anasayfa Ailede Çocuğun İstismar ... Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk - Rukiye Yenibaş ... ... Anasayfa Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk. Ailede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk Nobel Yayınları 9789944770934 Rukiye Yenibaş. GYS Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı. 13.50 TL. Ailede Çocuğun İstismarı ve UmutsuzlukAilede Çocuğun İstismarı ve Umutsuzluk. Nobel Akademik Yayıncılık. Ailede Çocuğun İstismarı Ve Umutsuzl...