flyfishingwingshootingexpo.com

Mumya Tuzağı / Uyanış

YAYIN TARİHİ 2018-01-01
DOSYA BOYUTU 12,14
ISBN 6051292106
DİL TÜRK
YAZAR Murat Kömür
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mumya Tuzağı / Uyanış PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Murat Kömür. Okumak Mumya Tuzağı / Uyanış çevrimiçi şimdi çok kolay!

Büyük bir aşk acısıyla ölen iki sevgili ve aynı büyüklükte bir vicdan azabıyla hayata gözlerini yuman Moğol Prensi…Yüzlerce yıldır sessiz sedasız yatan bu mumyalara ait bir yüzüğü kahramanımız gizlice alır. Amacı yalnızca eğlenmektir. Oysa büyük acılarla hayatları son bulan bu mumyaların kitabında eğlence yoktur. Kahramanımız Amasya Müzesindeki mumyanın parmağından aldığı yüzüğü okuldaki kız arkadaşına hediye eder.Bundan sonra her şey değişir. Geceler uzun ve ürkütücü geçmeye başlar. Yağmurlu bir gece yarısı kahramanımız ortadan kaybolur. Anne ve baba telaş içinde kaybolan oğullarını bulmak isterken kendilerini tarihin derinliklerinde bulurlar.Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. 

...emiz .iç yapraklar temiz. Kitap : Mumya Tuzağı-Uyanış, Yazar : Murat Kömür, Yayınevi : Akis Kitap - 9786051292106 - Fiyat: 10,69 TL ... Roman-Öykü - Akis Kitap - Mumya Tuzağı - Uyanış ... . Mumya Tuzağı-Uyanış. Size haber verelim. %15. Mumya Tuzağı Uyanış-Murat Kömür-Akis Kitap-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 144 -Basım Yılı 2017 | Büyük bir aşk acısıyla ölen iki sevgili ve aynı büyüklükt. 10.20 TL. Anne ve baba telaş içinde kaybolan oğullarını bulmak isterken kendilerini tarihin derinliklerinde bulurlar. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. Murat Kömür. Büyük bir aşk acısıyla ölen iki sevgili ... Mumya Tuzağı / Uyanış - Murat Kömür | kitapyurdu.com ... . Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. Murat Kömür. Büyük bir aşk acısıyla ölen iki sevgili ve aynı büyüklükte bir vicdan azabıyla hayata gözlerini yuman Moğol Prensi… Yüzlerce yıldır sessiz sedasız yatan bu mumyalara ait bir yüzüğü... Yüzlerce yıldır sessiz sedasız yatan bu mumyalara ait bir yüzüğü kahramanımız gizlice alır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Mumya Tuzağı-Uyanış. 13.26 TL. Anne ve baba telaş içinde kaybolan oğullarını bulmak isterken kendilerini tarihin derinliklerinde bulurlar. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. Zombi Tuzağı. İsviçre ile İtalya sınırındaki Alp dağlarında bulunan bir mumya bilim insanlarını hayrete düşürmüştü.. 11.90 TL. Mumya Tuzağı - Uyanış-Akis Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Mumya Tuzağı Uyanış kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Mumya Tuzağı - Uyanış. Kargoya verilme süresi 3 gün. azabıyla hayata gözlerini yuman Moğol Prensi Yüzlerce yıldır sessiz sedasız yatan bu mumyalara ait bir yüzüğü kahramanımız gizlice alır. 12.75 TL. Anne ve baba telaş içinde kaybolan oğullarını bulmak isterken kendilerini tarihin derinliklerinde bulurlar. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. Mumya Tuzağı - Uyanış Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Mumya Tuzağı - Uyanış Pdf İndir. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. 11.39 TL. Anne ve baba telaş içinde kaybolan oğullarını bulmak isterken kendilerini tarihin derinliklerinde bulurlar. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. 11.90 TL. Anne ve baba telaş içinde kaybolan oğullarını bulmak isterken kendilerini tarihin derinliklerinde bulurlar. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir. Murat Kömür, Mumya Tuzağı - Uyanış Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Tüm insanlığı tehdit edebilecek bir mumya ordusu uyanışa geçmiştir....