flyfishingwingshootingexpo.com

Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık

YAYIN TARİHİ 1999-09-01
DOSYA BOYUTU 12,12
ISBN 9754066982
DİL TÜRK
YAZAR Hüsen Portakal
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hüsen Portakal. Okumak Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çağımızda teknoloji gibi eğitim de evrensel bir boyut kazandı. Eğitim, toplumları ortaçağdan ya da antik çağlardan alıyor ve yeni çağa getiriyor. Eğitim sayesinde hızla gelişme, daha ileri bir insan olma sürecine girmiş bulunuyoruz. Elbette eğitim derken, çağın gereklerine uygun ve geleneksel anlayıştan kurtulmuş bir eğitim demek istiyoruz.Bu nedenle, bu kitapta eğitimi çok geniş bir görünüm içinde ele alma gereğini duyduk. Antik çağdan ya da ilkel toplumdan örnek vermek, sanırız konunun iyice anlaşılmasına yardımcı olacaktır. Çünkü eğitim süeci bizim için gerçekte insanın insan olma sürecidir. Bu nedenle ilkel toplumlar bizim için çok güzel örnekler oluşturuyor; hangi toplumda bireyin saldırgan, hangi toplumda barışçı olduğu konusunda aydınlatıcı ipuçları veriyor. Bize göre eğitim, belli ideolojilere ya da toplumsal sınıflara değil, doğrudan doğruya, çocuğa hizmet vermelidir.

...Özgürlük ve Saldırganlık Hüsen Portakal Cem Yayınevi 9789754066982 Hüsen Portakal ... Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık - Hüsen Portakal Kitapları ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Eğitimde Özgürlük Ve Saldırganlık. Yazar. Hüsen Portakal. 9789754066982. 367951. Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık. Cem Yayınevi. 8.04. Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık ve Hüsen Portakal Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık. Yazar : Hüsen Po ... Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık - BKM Kitap ... .com dan Satın Alabilirsiniz. Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık. Yazar : Hüsen Portakal Yayınevi : CEM YAYINEVİ Bu kategorideki tüm ürünler. Hüsen Portakal. Çağımızda teknoloji gibi eğitim de evrensel bir boyut kazandı. Eğitim, toplumları ortaçağdan ya da antik çağlardan alıyor ve yeni çağa getiriyor. 9.60 TL. Çağımızda teknoloji gibi eğitim de evrensel bir boyut kazandı. Eğitim, toplumları ortaçağdan ya da antik çağlardan alıyor ve yeni çağa getiriyor. Yazarın Diğer Kitapları. Rönesans ve Laiklik. 15,00TL 11,25TL text_tax 11,25TL. Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık. Eğitimde Özgürlük ve Saldırganlık. Yayınevi. 7.13 TL. Çağımızda teknoloji gibi eğitim de evrensel bir boyut kazandı. Eğitim, toplumları ortaçağdan ya da antik çağlardan alıyor ve yeni çağa getiriyor. 9.12 TL. Çağımızda teknoloji gibi eğitim de evrensel b...