flyfishingwingshootingexpo.com

Kontrgerilla -1 Teorisi

YAYIN TARİHİ 2009-01-14
DOSYA BOYUTU 6,4
ISBN 9753435499
DİL TÜRK
YAZAR Ferit İlsever
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kontrgerilla -1 Teorisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ferit İlsever. Okumak Kontrgerilla -1 Teorisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kontrgerilla'ya karşı mücadele, Türkiye ile ABD arasındaki iktidar savaşının özüdür.Kontrgerilla'ya karşı 40 yıllık mücadelenin ürünü olanbu kitap, Ferit İlsever’in 1972 Nisan'ında tutuklanarak götürüldüğü Ziverbey Zihni Paşa Köşkü'nde işkenceli sorguya alındığı günlerde yazılmaya başlandı ve 1978 yılında imzasız yayınlandı. İlsever’in Ergenekon tertibiyle tutuklanarak bir süre tutulduğu Tekirdağ cezaevinde yeniden ele aldığı kitap, 1980 sonrası tecrübeleri de içeren geliştirilmiş haliyle okurlara sunuluyor.Üç cilt olarak yayınlanacak olan eserin bu ilk cildinde örgütün teorisi, ABD emperyalizmiyle bağlantıları, devletin içinde yuvalandığı merkez, illegal terör faaliyetleri ve MHP ile ilişkileri kanıtlarıyla sergileniyor.Kitap ayrıca, 1 Mayıs 1977 katliamının sorumlularını ve Ecevit'e suikast girişiminin arkasındaki Kontrgerilla'yı saptamakla kalmıyor, Kontrgerilla'nın 5 Haziran 1977 seçimlerini engellemek için düzenlediği darbe girişimini de açığa çıkarıyor.Kontrgerilla veya Gladyo nedir sorusunun cevabını, bu kitapta bütün gerçekliği ve somut verileriyle bulacaksınız.

...ini de açığa çıkarıyor.Kontrgerilla veya Gladyo nedir sorusunun ... KONTRGERİLLA 1 TEORİSİ, FERİT İLSEVER Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Ferit İlsever. Kontrgerilla'ya karşı mücadele, Türkiye ile ABD arasındaki iktidar savaşının özüdür. Kontrgerilla'ya karşı 40 yıllık mücadelenin ürünü olan bu kitap... "KONTRGERİLLA 1 TEORİSİ". için 36 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 9,00 TL. Sepete Ekle. Kontrgerilla 1 - teorisi. Ferit İlsever. Kitap. KONTRGERİLLA-1 TEORİSİ. KONTRGERİLLA-1 TEORİSİ. Barkod 9789753435499. Stok Durumu TÜKEN ... Kontrgerilla 1: Teorisi Ferit İlsever ... . KONTRGERİLLA-1 TEORİSİ. Barkod 9789753435499. Stok Durumu TÜKENDİ. Kontrgerilla 1 Teorisi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kontrgerilla veya Gladyo nedir sorusunun cevabını, bu kitapta bütün gerçekliği ve somut verileriyle bulacaksınız. Ferit İlsever. Kontrgerilla'ya karşı mücadele, Türkiye ile ABD arasındaki iktidar savaşının özüdür.Kontrgerilla'ya karşı 40 yıllık mücadelenin ürünü olanbu kitap... Alış-Veriş Listem...