flyfishingwingshootingexpo.com

Aşk Yolcusu (Mevlana İle aşka Yolculuk)

YAYIN TARİHİ 2008-01-01
DOSYA BOYUTU 7,97
ISBN 9759089665
DİL TÜRK
YAZAR Said Türkoğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Aşk Yolcusu (Mevlana İle aşka Yolculuk) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Said Türkoğlu. Okumak Aşk Yolcusu (Mevlana İle aşka Yolculuk) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Akıl ve gönül iklimimizde, birer kutup yıldızı parlaklığında sözler bağışlayan Mevlana'nın, iç ve dış yolculuğunun anlatıldığı eser; aşkı, hicreti ve vuslatı, parça ve bütün yörüngesinde ele alıyor.Aşk; hakikat deryasından ayrılmış, ruha doğru akıp gelen ve sonunda gönle dökülen bir ırmak gibidir. Yazar “Said Türkoğlu” bu ırmağı deryaya ulaştırmak için çıktığı hakikat yolculuğuna okuyucusunu da davet ediyor. Kalbimizim gülistanında açan Mesnevi goncalarını, ilim ve irfan çiçeklerini yüklüyor yazı kervanına.Başından sonuna cezbe sularında yazılmış, mânâ ve aşk denizi Mesnevi’den, çağlarımızı ışıklandıran inci taneleri beyitler, bir ab-ı hayat bağışlıyor gönül topraklarımıza.

...Yolculuk. ["Aşk Yolcusu (Mevlana İle aşka Yolculuk)"] Iklimimizde Birer Kutup Y?ld?z? Bu kitapla, tasavvufun en gizemli konusu olan İlahî Aşk, yaradılış hikmetinden itibaren ele alınmış, Mevlana'ya kadar gözlem, deneyim, birikim ve ilmî veriler ışığında incelenmiştir ... Aşk Yolcusu (Mevlana İle Aşka Yolculuk)... | videoindirelim.com ... . Aşk Yolcusu (Mevlana İle aşka Yolculuk) bağışlayan Mevlana'nın, iç ve dış yolculuğunun anlatıldığı eser; aşkı, hicreti ve vuslatı, parça... Said Türkoğlu. Akıl ve gönül iklimimizde, birer kutup yıldızı parlaklığında sözler bağışlayan Mevlana'nın, iç ve dış yolculuğunun anlatıldığı eser; aşkı, hicreti ve vuslatı... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Aşk Yolcusu. Mevlana Ve Mevlevilik. Y ... AŞK YOLCUSU HZ. MEVLANA - DİNİ HİKAYE - YouTube ... ... Said Türkoğlu. Akıl ve gönül iklimimizde, birer kutup yıldızı parlaklığında sözler bağışlayan Mevlana'nın, iç ve dış yolculuğunun anlatıldığı eser; aşkı, hicreti ve vuslatı... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Aşk Yolcusu. Mevlana Ve Mevlevilik. Yazar. Halit Özdüzen. Bu parçanın yeraldığı Aşk Yolcusu Mevlana albümü içeriğindeki diğer parçalar listesi aşağıda. Aşk Yolcusu Mevlana sözleri henüz sitemize eklenmemiş gibi görünüyor! Akıl ve gönül iklimimizde, birer kutup yıldızı parlaklığında sözler bağışlayan Mevlana'nın, iç ve dış yolculuğunun anlatıldığı eser; aşkı, hicreti ve vuslatı, parça ve bütün yörüngesinde ele alıyor.Aşk... 6.30 TL. Bu kitapla, tasavvufun en gizemli konusu olan İlahî Aşk, yaradılış hikmetinden itibaren ele alınmış, Mevlanaya kadar gözlem, deneyim, birikim ve ilmî veriler ışığında incelenmiştir. Halit Özdüzen tasavvuf Bu kitapla, tasavvufun en gizemli konusu olan İlahî Aşk, yaradılış hikmetinden itibaren ele alınmış, Mevlanaya kadar gözlem, deneyim, birikim ve ilmî veriler ışığında incelenmiştir....