flyfishingwingshootingexpo.com

VücudumMuhteşem 3 Boyutlu ve Hareketli İnsan Vücudu Kitabı

YAYIN TARİHİ 2009-01-09
DOSYA BOYUTU 4,14
ISBN 6053820062
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin VücudumMuhteşem 3 Boyutlu ve Hareketli İnsan Vücudu Kitabı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak VücudumMuhteşem 3 Boyutlu ve Hareketli İnsan Vücudu Kitabı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ben Sıradan bir Kitap değilim, farklıyım. Neredeyse yaşıyorum!Kaburgaların kalbi nasıl koruduğunu görmek istiyor musun? Sayfaları çevir ve şaşırmaya hazır ol!Çıplak kemiklere ulaşmak mı istiyorsun? Kafatasını 3 boyutlu ve hareketli şekilde incele!Derinin tam altındaki muhteşem dünyayı, seni ve beni hayatta tutanları kendi gözlerinle gör!Sistem sistem vücudunu keşfet! Vücudunu 3 boyutlu bir şekilde gör! Kafatasının kemiklerini incele! Kulakçıkları kaldır daha fazla bilgiye ulaş! Vücudunun nasıl çalıştığını anlamak için kapakçıkları aç! Beynindeki devrelere kadar tüm vücudun bu kitapta…3 Boyutlu Kaynak Kitaplar Serisi Hakkında: Çocukların yaşamın gerçekleri karşısında bilinemezlik duygusundan arınmasına yardımcı olan bu kitaplar görselliğin kullanımı ve 3 boyutlu öğelerin varlığıyla yaşamın kaynağı olan bütün parçalar ve sistemler hakkında bilimsel görüşleri sağlıklı bilgiler eşliğinde öğreniyor. Bilimi kuru metinler yığını olmaktan çıkartıp canlı nesneler eşliğinde görsel bir şölene dönüştürüyor.

...ğitici biz çok beğendik, çocuk videosu ... Vücudum "3 Boyutlu Karton Kitap" - Mandolin Yayınları ... ... Çıplak kemiklere ulaşmak mı istiyorsun? Kafatasını 3 boyutlu ve hareketli şekilde incele! Derinin tam altındaki muhteşem dünyayı, seni ve beni hayatta tutanları kendi gözlerinle gör! Mega Kitap, indirimli kitap, ucuz kitap, yeni kitaplar, kampanyalı kitaplar, en çok satanlar, yayınevi ve yazarlar türkiye\'de kitap satın Kitap Hakkında. Vücudum - 3 Boyutlu Ve Hareketli Mustaf ... Vücudum Muhteşem 3 Boyutlu ve Hareketli İnsan Vücudu Kitabı ... . Vücudum - 3 Boyutlu Ve Hareketli Mustafa Çelik. VÜCUDUM ÜÇ BOYUTLU,, Ben Sıradan bir Kitap değilim, farklıyım. Kafatasını 3 boyutlu ve hareketli şekilde incele! Derinin tam altındaki muhteşem dünyayı, seni ve beni hayatta tutanları kendi... 4 boyutlu insan anatomisi puzzle'ları ile çocuklar vücutlarının nasıl çalıştığını detaylı bir şekilde öğrenecekler. Çünkü puzzle'ların her bir parçası vücudun bir elemanı olarak tasarlanmış. EĞİTİCİ KİTAP. Ansiklopedi Adı : VÜCUDUM. Cilt Adeti : 1. Fen Dersi İçin Eğlenceli Bir Kaynak. Açıklama : 3 boyutlu ve hareketli insan vücudu kitabı. 3 Boyutlu İnsan Vücudu Atlası ile vücudumuzu tanımak ve anlamak çok kolay! Deri, kas, sinir, iskelet, dolaşım, solunum, sindirim ve boşaltım sistemlerini şeffaf asetat çizimleri sayesinde üst üste... Çıplak kemiklere ulaşmak mı istiyorsun? Kafatasını 3 boyutlu ve hareketli şekilde incele! Derinin tam altındaki muhteşem dünyayı, seni ve beni hayatta tutanları kendi gözlerinle gör! Dünyada 600.000 adet satmış olan bu kitap ve içinde yer alan maketle evrenin en karmaşık makinesini yani vüvudunuzu keşfedin! Çıplak kemiklere ulaşmak mı istiyorsun? Kafatasını 3 boyutlu ve hareketli şekilde incele! Kolektif kitapları, Kolektif kitabı, Kolektif-Vücudum Muhteşem 3 Boyutlu ve Hareketli İnsan Vücudu Kitabı... ...keşfe çıkaran muhteşem uygulamalara bir yenisi daha eklendi. Ancak bu sefer keşif bölgesi ne dünya ne de evren. "insan vücudu". Visible body insan vücudunun üç boyutlu bir modellemesi. Ad: 3 Boyutlu İnsan Vücudu, Yazar: Luann Colombo, Yayınevi: Natur Yayınları, Çevirmen: Özgür Yüzlerce farklı online satış sitesinde ilgili kitap aranmıştır. Bu ürün şu an için temin edilememektedir. İnsan figürünün orantılarını saptamak için elimizde, üç kanon ölçüsü bulunmaktadır. Sanatçılar tarafından genelde kullanılan kanon, ideal insan...