flyfishingwingshootingexpo.com

Çöl Mızrağı / İblis Döngüsü II

YAYIN TARİHİ 2013-11-05
DOSYA BOYUTU 12,85
ISBN 9944827478
DİL TÜRK
YAZAR Peter V. Brett
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çöl Mızrağı / İblis Döngüsü II PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Peter V. Brett. Okumak Çöl Mızrağı / İblis Döngüsü II çevrimiçi şimdi çok kolay!

Güneş insanlığın üzerinde batmaktadır. Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere aittir. Yaratıklar, kadim ve yarı yarıya unutulmuş güç sembollerinin arkasına saklanmak zorunda kalan ve sayısı gittikçe azalan insan nüfusunu avlamaya devam etmektedir. Muhafaza denen bu güç sembolleri, yalnızca iblisleri uzakta tutmaya yaramaktadır, fakat efsanelerde bir Kurtarıcı’dan söz edilmektedir: bir zamanlar tüm insanlığı tek bir çatı altında toplayıp iblisleri yenilgiye uğratan, kimilerinin ‘peygamber’ dediği bir generalden. Ancak o günler, gerçekten yaşanmışsa bile, çok gerilerde kalmıştır. İblisler geri dönmüştür ve Kurtarıcı’nın geri dönüşü sadece bir masaldan ibarettir… yoksa değil midir?Çöllerin hâkimi, Krasia’nın savaşçı kabilelerini iblis katili bir orduya dönüştüren Ahmann Jardir’dir. Kendini Shar’Dama Ka, yani Kurtarıcı ilan eden Jardir, bu iddiasını destekleyen kadim silahlar –bir mızrak ve bir taç– taşımaktadır. Ancak kuzeyliler, başka birini Kurtarıcı kabul etmiştir. Kurtarıcı’larının adı Arlen’dir, ancak herkes onu artık Dövmeli Adam olarak tanımaktadır: Derisindeki muhafaza dövmeleriyle tüm iblislere karşı koyabilecek güce erişmiş olan karanlık, korkutucu bir figür. Dövmeli Adam kendisinin Kurtarıcı olduğunu reddeder, ancak yaptıkları bunun aksini söylemektedir. Bir zamanlar Shar’Dama Ka ve Dövmeli Adam aynı saflarda dövüşmüşler, dost olmuşlardır. Şimdiyse birbirlerinin can düşmanlarıdırlar. Onların arasında ise, insana has dayanma gücünün sınırlarına itilmiş genç ve güzel bir kadın olan Renna; muhafaza yapma yetenekleri Dövmeli Adam’ınkileri bile aşan gururlu ve güzel şifacı Leesha; ve tekinsiz müziğiyle iblisleri yatıştırabilen ya da onları delirtip birbirlerine saldırtabilen gezgin kemancı Rojer bulunmaktadır. Ancak, eski ittifaklar sınanıp yenileri kurulurken, hepsi önceki yaratıkların tümünden daha zeki –ve daha ölümcül– olan yeni bir iblis türünün ortaya çıkışından habersizdir.

...ktan korkmak için çok iyi bir sebep vardır! Güneş insanlığın üzerinde batmaktadır ... Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü II Peter V. Brett ... . Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere aittir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Çöl Mızrağı / İblis Döngüsü II. yenileri kurulurken hepsi önceki yaratıkların tümünden daha zeki ve daha ölümcül olan yeni bir iblis türünün ortaya çıkışından habersizdir. Bazen karanlıktan korkmak için çok iyi bir sebep vardır! Güneş insanlığın üzerinde batmaktadır. Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere.. Bazen karanlıktan korkmak ... Çöl Mızrağı - İblis Döngüsü II - Yorumları ... . Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere.. Bazen karanlıktan korkmak için çok iyi bir sebep vardır! Güneş insanlığın üzerinde batmaktadır. Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere aittir. Peter V. Brett. Bazen karanlıktan korkmak için çok iyi bir sebep vardır! Güneş insanlığın üzerinde batmaktadır. Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere aittir. Bazen karanlıktan korkmak için çok iyi bir sebep vardır! Güneş insanlığın üzerinde batmaktadır. Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere aittir. İblisler geri dönmüştür ve Kurtarıcı'nın geri dönüşü sadece bir masaldan ibarettir… yoksa değil midir? Çöllerin hâkimi, Krasia'nın savaşçı kabilelerini iblis katili bir orduya dönüştüren Ahmann Jardir'dir. Çöl Mızrağı (İblis Döngüsü #2) hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Gece artık güneş batarken yerden yükselen obur iblislere aittir. ÇÖL MIZRAĞI İBLİSİN DÖNGÜSÜ II Kağıt Kapak - 3 Ocak 2017. Peter V. Brett (Eser Sahibi)....