flyfishingwingshootingexpo.com

İkna

YAYIN TARİHİ 2019-02-02
DOSYA BOYUTU 8,98
ISBN 6053759089
DİL TÜRK
YAZAR Jane Austen
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İkna PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jane Austen. Okumak İkna çevrimiçi şimdi çok kolay!

“İkna, Jane Austen’ın gölgede kalmış başyapıtı.” —Harold Bloom Jane Austen’ın ölümünden önce yayımladığı son roman olan İkna’nın odağında İngiliz edebiyat tarihinin en önemli kadın karakterlerinden Anne Elliot var. Ailesinin baskısıyla Kaptan Frederick Wentworth’le olan nişanını atan Anne bu kararından büyük pişmanlık duymaktadır. Yıllar sonra Wentworth geri döndüğünde Anne’in duyguları tekrar gün yüzüne çıkacaktır. Jane Austen’ın belki de en olgun romanı olan İkna, aynı zamanda yazarın en otobiyografik romanlarından biri.

...apmış olduğu temel ikna tekniğidir. Bu tekniğe göre kaynak ilk önce bir vaatte bulunur daha sonra vaat gerçekleştirilir ... İkna - Ekşi Sözlük ... . Brembeck ve Howell'e göre ikna "önceden belirlenmiş sonuçlara ulaşmak amacıyla, bilinçli olarak, insan güdülerinin manipülasyonu yoluyla düşünce ve eylemlerin değiştirilmesi girişimi" dir. Çünkü, bu teknikler bir kişiyi ikna etme konusunda birçok sırra sahipti. Bu yayında tüm bu sırları siz, okuyucularımız ile paylaşacağız. Dilerseniz, ikna etme teknikleri konusuna göz atalı ... İkna Nedir? İkna Kavramının Tarihçesi ... . Bu yayında tüm bu sırları siz, okuyucularımız ile paylaşacağız. Dilerseniz, ikna etme teknikleri konusuna göz atalım İkna yaşamın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Günlük hayatımızda da farkında olmadan ikna yöntemlerini dener veya başkası tarafından denendiğinde bu tür tekniklere maruz kalırız. İkna Etmenin 12 Sihirli Yolu ( Resimli Açıklama ). Ünlü bilim dergisi New Scientist ikna bilimi konusundaki son gelişmeleri derledi. Buna göre iknanın şifresini 12 başlık altında toplamak mümkün… İkna ile ilgili Cümleler İkna olduğunuzu umuyorum. O ikna edici geliyor mu? İngilizce'de İkna ne demek? : n. persuasion, convincing, dissuasion, enticement, inducement. ikna. şükela: tümü | bugün. (olmak) inanmak, kabul etmek. dünyanın en zor işlemi. özellikle ikna etmeye ça...