flyfishingwingshootingexpo.com

Deprem -Ölüm Kalım Maceraları-

YAYIN TARİHİ 2000-05-01
DOSYA BOYUTU 3,82
ISBN 9753624778
DİL TÜRK
YAZAR Karen A. Bale
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Deprem -Ölüm Kalım Maceraları- PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Karen A. Bale. Okumak Deprem -Ölüm Kalım Maceraları- çevrimiçi şimdi çok kolay!

Li Dai Yue, Çin mahallesinde yaşarken amcasının kendisini evlendirme planlarından çılgınca kaçarak San Francisco'da korkunç depremin olduğu gün buluşturdu.Farklı dünyalara ait olan bu iki yabancı insan, acaba müthiş bir depremle yıkılan binalardan, yangından, yağmalama olaylarından ve kargaşadan kurtulabilecekler miydi?Ölüm kalım Maceraları’nı okuyan genç okurlar, rüyalarında bile görmedikleri kadar şaşırtıcı olaylarla karşılaşacaklar ve bu olayların nasıl azim ve kararlılıkla çözüldüğüne şahit olacaklar.Bu macera dolu kitabı da bir sayfasını bile atlamadan soluk soluğa okuyacaksınız.

...itabının özetini ve Kathleen Duey yazarın tüm kitaplarını Deprem Ölüm Kalım Maceraları kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz ... Deprem; Ölüm Kalım Maceraları... | yayinciweb.kibokutuphane.com ... . ...1, Barkod: 9799753624779, Sayfa Sayısı: 135, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2000, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-31T05:08:03, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Deprem; Ölüm Kalım Maceraları. "Deprem Ölüm Kalım Maceraları 7". için 5 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. deprem (ölüm kalım maceraları 7). kathleen duey / karen a. bale. Satıcı. Mesela bu yazımızda yazar Karen A. Bale kitapları arasında yer alan Depre ... Deprem -Ölüm Kalım Maceraları- Hande Canlı ... . Fiyat. deprem (ölüm kalım maceraları 7). kathleen duey / karen a. bale. Satıcı. Mesela bu yazımızda yazar Karen A. Bale kitapları arasında yer alan Deprem -Ölüm Kalım Maceraları- yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Deprem Ölüm Kalım Maceraları. Yazar : Karen A. Bale/ Kathleen Duey. Kader onu Brendan O` Connor ile San Francisco` da korkunç bir depremin olduğu gün buluşturdu. Deprem San Francisco,1906Ölüm Kalım Maceraları - 7 Karen A. Bale, Kathleen Duey, Çeviren: Hande Canlı Edebiyat: Çocuk Kitapları, Çeviri. Karayiplerde deprem olmuş, yüz binlerce kişi evsiz kalmıştı. "Fakat, beyefendi çok ısrar etti. Sizi mutlaka görmek istiyor. Söz konusu olan, bir ölüm kalım meselesiymiş." Kader onu Brendan O` Connor ile San Francisco` da korkunç bir depremin olduğu gün buluşturdu. Ölüm Kalım Maceraları` nı okuyan gençler, rüyalarında bile görmedikleri kadar şaş...