flyfishingwingshootingexpo.com

Dorian Gray’in Portresi

YAYIN TARİHİ 2019-12-13
DOSYA BOYUTU 8,49
ISBN 6057717450
DİL TÜRK
YAZAR Oscar Wilde
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dorian Gray’in Portresi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Oscar Wilde. Okumak Dorian Gray’in Portresi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir türlü yaşlanmayan yakışıklı Dorian Gray’in gençlik sırrını herkes merak eder. Gerçekten de bunun arkasında ürpertici bir gizem vardır ve Dorian Gray bu sırrın altında günden güne ezildiğini hissetmektedir. Oscar Wilde’ın tek romanı ve en bilinen eseri olan Dorian Gray’in Portresi, güzelliğin, gençliğin, cazibenin olduğu kadar, çirkinliğin, kötülüğün ve yozlaşmanın da öyküsü. 

...Sİ, bugün de en ünlü eserlerinden biri olmayı sürdürmektedir ... Dorian Gray'in Portresi , Oscar Wilde - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Kitap: Dorian Gray'in Portresi Orijinal Adı: The Picture of Dorian Gray Yazar: Oscar Wilde Yayıncı: Can Yayınları Goodreads Puanı: 4.02 ( 461,835 oy) Sayfa Sayısı: 276 "Keşke tersi olabilseydi! 16.25 TL. Oscar Wilde'ın 1890'da yayımlanan bu sarsıcı romanı modern insanın karanlık taraflarına bakmakta. Dorian Gray portresi yapıldığında, kendi olağanüstü güzelliğinin büyüsüne kapılır. Gençlik! Dünyada gençlikten başka hiç, ama hiçbir şey yokt ... Dorian Gray'in Portresi - Vikipedi ... . Gençlik! Dünyada gençlikten başka hiç, ama hiçbir şey yoktur." Okuduğum bir yazıda "Terazi burcunun başucu kitabı" diye bahsediliyordu Dorian Gray'in Portresi'nden. ...konusu, kısaca şöyledir: Ressam Basil Hallward, güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray'in bir portresini yapar. Dorian'ın büyük sırrını, portredeki değişimi sadece Basil fark edecektir… Dorian Gray'm Portresi, Oscar Wilde'in tam uzunluktaki yegâne romanıdır. Nihayet, 1891'de, dejenere Fransız yazarı J.K. Huysmans'ın tesiri altında, Dorian Gray'in Portresi'ni yayınladı. Oscar Wilde'ın "ölümsüz" eseri Dorian Gray'in Portresi adlı kitabını inceledik. Eserin konusu ve dikkat çeken detayları mercek altında. ...da üzerine "yapay ve gösterişli birer kılıf" öreriz.Portrenin üzerindeki örtü,Dorian'ın mensup olduğu sınıfın yapaylığıdır. Dorian Gray'in Portresi. O portre olmasaydı dilediği gibi yaşlanabilirdi. Yazar: Oscar Wilde Sayfa Sayısı: 223. Orijinal Dili: İnglizce. Kitap Hakkında Kısa Bilgi: İlk olarak, 1890 Haziranında Philedelphia'da aylık olarak çıkan "Lippincott's Magazine" adlı dergide yayınlanmıştır....