flyfishingwingshootingexpo.com

Sel -Ölüm Kalım Maceraları-

YAYIN TARİHİ 2000-05-01
DOSYA BOYUTU 7,94
ISBN 975362476X
DİL TÜRK
YAZAR Karen A. Bale
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sel -Ölüm Kalım Maceraları- PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Karen A. Bale. Okumak Sel -Ölüm Kalım Maceraları- çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yıllardır Mississippi vadisinde yoksulluk içinde yaşayan Garrett ve Molly, hayellerini gerçekleştirmek için güçlükle kazandıkları paraları küçük bir teneke kutunun içine koyup sonrada nehrin bataklık kolunun derinliklerine saklamışlardı. Şimdi aniden yükselen azgın sular paralarını sakladıklaı yeri sular altında bırakmak üzereydi. Bu iki çocuk hiç düşünmeden hemen sel yaptılar ve paralarını kurtarmak için çılgınca akan nehirde yola çıktılar. Fakat öfkeden kuduran Mississippi nehrinin başka planları vardı... Garret ve Molly kendilerini birden deliler gibi çağlayan çamurlu nehrin çöküntüleri içnde çok tehlikeli bir ölüm kalım savaşının içinde bulmuşlardı. Artık sadece biriktirdikleriparayı değil kendi hayatlarını kurtarmak içinde savaşmak zorunduydılar... Ölüm kalım Maceraları’nı okuyan genç okurlar, rüyalarında bile görmedikleri kadar şaşırtıcı olaylarla karşılaşacaklar ve bu olayların nasıl azim ve kararlılıkla çözüldüğüne şahit olacaklar. Bu macera dolu kitabı da bir sayfasını bile atlamadan soluk soluğa okuyacaksınız.

...teneke kutunun içine koyup... Ölüm Kalım Maceraları` nı okuyan genç okurlar, rüyalarında bile görmedikleri inanılmaz olaylarla karşılaşacaklar ve bu olayların nasıl azim ve kararlılıkla çözüldüğüne şahit olacaklar ... Ölüm Vadisi; Ölüm Kalım Maceraları... | webdemo.kibokutuphane.com ... . Sel. Sel, çok sayıda aracı da sürükledi. Araçlarda büyük çaplı hasar oluştu. İzmir'de sel sularında ölüm kalım savaşı VİDEO. Mahalle Muhtarı 2 kez dilekçe vermiş. Selde ölüm kalım savaşı. ABD'de sel sularına kapılmış bir aracın sürücüsünü itfaiye ekipleri zor da olsa kurtarmayı başardı. Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Sitene Ekle. Peru'da yoğun yağışların ardından g ... Sel -Ölüm Kalım Maceraları- Hande Canlı ... . Selde ölüm kalım savaşı. ABD'de sel sularına kapılmış bir aracın sürücüsünü itfaiye ekipleri zor da olsa kurtarmayı başardı. Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Sitene Ekle. Peru'da yoğun yağışların ardından gelen çamurlu sel suyuna kapılan genç kadının ölüm kalım mücadelesi amatör kamerada......