flyfishingwingshootingexpo.com

Alparslan Türkeş ve LiderlikBütün Eserleri-4

YAYIN TARİHİ 2009-01-09
DOSYA BOYUTU 9,75
ISBN 6055965808
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Arslan Tekin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Alparslan Türkeş ve LiderlikBütün Eserleri-4 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Arslan Tekin. Okumak Alparslan Türkeş ve LiderlikBütün Eserleri-4 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Alparslan Türkeş Türkiye’de en çok tartışılan liderdir. Kimi derin sevgi ve saygı duydu, kimi varlığını ve fikirlerini çok tehlikeli gördü. Türk siyasî hayatında, Türkeş’ten başka böylesine tartışılan lider yoktur. Öncülüğünü yaptığı hareket, Türkiye’de ve dünyada çok sayıda araştırmanın konusu oldu; ancak, Türkeş’in sevk ve idaresi üzerinde durulmadı. Arslan Tekin, Alparslan Türkeş’in liderliğini, hayatıyla iç içe inceliyor. Önce liderliği, sonra Türkeş’in fikrî temeli olan milliyetçiliği, daha sonra Türkeş’in hayatındaki dönüm noktalarından hareketle liderlik özelliklerini ele alıyor. Türkeş, tek parti döneminden çok parti dönemine Türk siyasî hayatının her safhasında bulunan bir isim. Lider olarak nasıl ortaya çıktı? Kimlerle ve niçin mücadele etti? Mücadelesinde Türkiye kazandı mı, kaybetti mi? Ülkücü Hareket ikinci bir Millî Mücadele hareketi miydi? Bazı kesimler niçin Ülkücü Harekete karşı idiler? Arslan Tekin, her zamanki gibi yine farklı bir üslûpla ve farklı bir bakış açıcıyla Alparslan Türkeş ve Liderlik’i yazdı.

...lduğunu yazdı. Alparslan Türkeş ve Liderlik, alanında tek eser ... Alparslan Türkeş ve Liderlik Bütün Eserleri-4 PDF İndir Dr. Arslan... ... ... Liderliğin bütün özellikleri Alparslan Türkeş ve Liderlik'te... Bazı kesimler niçin Ülkücü Harekete karşı idiler? Arslan Tekin her zamanki gibi yine farklı bir üslûpla ve farklı bir bakış açıcıyla Alparslan Türkeş ve Liderlik'i yazdı. İlan Verin. Anasayfa. Alparslan Türkeş Ve Liderlik - Bütün Eserleri 4. ...iktidarın sivil hükümetlere devredilmesine karşı çıkan ... Alparslan Türkeş ve Liderlik | bkmkitap.com ... . ...iktidarın sivil hükümetlere devredilmesine karşı çıkan grubun lideri konumundaki Alparslan Türkeş MBK içindeki Eserleri. * Milli Doktrin 9 Işık; Alparslan Türkeş, Kamer Yayınları; İstanbul, 1997. Dr. Arslan Tekin. Alparslan Türkeş Türkiye'de en çok tartışılan liderdir. Kimi derin sevgi ve saygı duydu, kimi varlığını ve fikirlerini ...