flyfishingwingshootingexpo.com

Artemis Fowl / Opal'in Oyunu

YAYIN TARİHİ 2005-07-12
DOSYA BOYUTU 7,6
ISBN 9758733621
DİL TÜRK
YAZAR Eoin Colfer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Artemis Fowl / Opal'in Oyunu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Eoin Colfer. Okumak Artemis Fowl / Opal'in Oyunu çevrimiçi şimdi çok kolay!

Suç dehâsı ARTEMİS FOWL, dünyanın en iyi hırsızı unvanını alabilmek için Herve’nin kayıp şaheseri Hırsız Peri’nin peşinde! Komutan Root, General Scalen’in hapishaneden kaçışının ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor. binbaşılığa terfi etmek üzere olan Holly Short, kendisini kusursuz bir komplonun tam ortasında buluyor. Mulch Diggums eski dostlarına yardım edebilmek için hapishaneden kaçmak zorunda. Kleptoman cüce, hafızası silinen Artemis’in kayıp anılarını geri kazanmasını sağlayabilecek mi? Artemis’in eski düşmanı Opal Koboi, argon Kliniği’nden kaçabilmek için klonlama teknolojisinden faydalanıyor. Koboi insanlarla işbirliği yaparak yerin merkezine bir mekik gönderiyor. Dünyayı ele geçirme planları yapan çılgın Pixie, kendisini yenilgiye uğratan herkesten intikam almak istiyor. Kâhya ve Artemis’in hayatı tehlikede. İnsanlar perilerin varlığından haberdar olursa, yer altı dünyası yok olma tehdidiyle karşı karşıya gelecek. Peri dünyasının geleceği Artemis Fowl ve Holly Short’un ellerinde.

...sı ARTEMİS FOWL, dünyanın en iyi hırsızı unvanını alabilmek için Herve'nin kayıp şaheseri Hırsız Peri'nin peşinde! Artemis Fowl Opal'in Oyunu ... Opal'in Oyunu: Artemis Fowl 4 İndir Üzerinde Kitap-Galerisi ... . Yeni. 0 - Yorum Ekle. Artemis Fowl / Opal'in Oyunu Kısa ve Öz Kitap Özeti. Kitabın tanıtımı: Suç dehâsı ARTEMİS FOWL, dünyanın en iyi hırsızı unvanını alabilmek için Herve'nin kayıp şaheseri Hırsız Peri'nin peşinde! Artemis Fowl 4 - Opal'in Oyunu. Yazar : Eoin Colfer Çevirmen : Barbaros Bostan Yayınevi : Artemis Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Artemis'in eski düşmanı Opal Koboi, arg ... Artemis Fowl / Opal'in Oyunu - Eoin Colfer | kitapyurdu.com ... . Yazar : Eoin Colfer Çevirmen : Barbaros Bostan Yayınevi : Artemis Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Artemis'in eski düşmanı Opal Koboi, argon Kliniği'nden... Peri dünyasının geleceği Artemis Fowl ve Holly Short'un ellerinde. Opal kendisini iyileştirmeye çalışan sıhhiye büyücülerine tepki vermiyordu. Kurgu Sanatı : Senaryo Roman Öykü ve Oyun İçin. Artemis Fowl : The Opal Deception : The Graphic Novel. Eoin Colfer. Disney-Hyperion. Geri Satıcı Açıklaması. Artemis Fowl / Opal'in Oyunu / Eoin Colfer / Artemis Yayınları. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Artemis Fowl / Opal'in Oyunu. "Artemis Fowl: Opalin Oyunu". için 17 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 6,00 TL. Sepete Ekle. Artemis fowl opal'in oyunu. Eoın colfer. Satıcı. 12.64 TL. Artemis'in eski düşmanı Opal Koboi, argon Kliniği'nden kaçabilmek için klonlama teknolojisinden faydalanıyor. Koboi insanlarla işbirliği yaparak yerin merkezine bir mekik gönderiyor. Eoin Colfer. Suç dehâsı ARTEMİS FOWL, dünyanın en iyi hırsızı unvanını alabilmek için Herve'nin kayıp şaheseri Hırsız Peri'nin peşinde! 11.54 TL. ARTEMİS YAYINLARI , Artemis Fowl 4 - Opal'İn Oyunu için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Eoin Colfer. Suç dehâsi ARTEMIS FOWL, dünyanin en iyi hirsizi unvanini alabilmek için Herve'nin kayip saheseri Hirsiz Peri'nin pesinde! 11.98 TL. Artemis'in eski düşmanı Opal Koboi, argon Kliniği'nden kaçabilmek için klonlama teknolojisinden faydalanıyor. Koboi insanlarla işbirliği yaparak yerin merkezine bir mekik gönderiyor. Anasayfa ›› Bilimkurgu ›› Artemis Fowl Opal'in Oyunu. yorumsuz. Artemis'in eski düşmanı Opal Koboi, argon Kliniği'nden kaçabilmek için klonlama teknolojisinden faydalanıyor. Artemis Fowl Opal'in ...