flyfishingwingshootingexpo.com

Esir Teşebbüs

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 10,70
ISBN 9758084461
DİL TÜRK
YAZAR Uğur Mumcu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Esir Teşebbüs PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uğur Mumcu. Okumak Esir Teşebbüs çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bazılarımızın, 'devletçilik' deyince tüyleri diken diken oluyor. Bunlara göre devlet ticaret yapamaz. Peki, ticareti kim yapar? Ticareti özel sektör yapar. Bu yüzden de özel sektöre çok anlamlı bir ad taktılar. 'Hür teşebbüs...' Özel sektör 'hür teşebbüs' olunca, bunun karşıtı ne olur? 'Esir teşebbüs' değil mi? 'Devlet bu işlere karışmasın' diyenlere şöyle bir bakınız. Bunların hepsi de devlet bankalarından aldıkları kredilerle zengin olmuş kişilerdir.-Devlet karışmasın!..Devlet sizlere de kredi vermesin! Yok; devlet her türlü olanağı ile bunları desteklesin, kredi versin, bu kredilerin hesabını sormasın... Bunlara hiç ama hiç itirazları yoktur. İstedikleri şu açıkçası; 'Devlet bizi zengin etsin...' Devlet bunları zengin etsin, üstüne karışmasın. Karışırsa olmaz; hür teşebbüs incinir, küser, darılır.

...ğil mi? Bu yüzden de özel sektöre çok anlamlı bir ad taktılar ... Esir Teşebbüs ... . "Hür teşebbüs...". Özel sektör "hür teşebbüs" olunca bunun karışıtı ne olur? "Esir teşebbüs" değil mi? diyenlere şöyle bir bakınız. "ESİR TEŞEBBÜS". için 19 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Esir teşebbüs - bütün yazıları 16. Uğur Mumcu. Satıcı. 'Esir teşebbüs' değil mi? 'Devlet bu işlere karışmasın' diyenlere şöyle bir bakınız. Bunların hepsi de devlet bankalarından aldıkları kredilerle ze ... Esir Teşebbüs - Uğur Mumcu -Halkkitabevi ... . Bunların hepsi de devlet bankalarından aldıkları kredilerle zengin olmuş kişilerdir. Uğur Mumcu. Bazılarımızın, 'devletçilik' deyince tüyleri diken diken oluyor. Bunlara göre devlet ticaret yapamaz. Peki, ticareti kim yapar? Ticareti özel sekt...