flyfishingwingshootingexpo.com

3 Boyutlu Sanal Dünyaların Eğitimde Kullanımı

YAYIN TARİHİ 2017-04-03
DOSYA BOYUTU 8,10
ISBN 6053188094
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin 3 Boyutlu Sanal Dünyaların Eğitimde Kullanımı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak 3 Boyutlu Sanal Dünyaların Eğitimde Kullanımı çevrimiçi şimdi çok kolay!

3B sanal ortamlar ve bu ortamların eğitimde kullanımıyla ilgili olabildiğince açık ve anlaşılabilir akademik bir dil kullanılan bu kitap 8 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler yazarların bu konudaki akademik çalışmaları, deneyimleri ve teorik bilgiler temel alınarak hazırlanmıştır.

... dil kullanılan bu kitap 8 bölümden oluşmaktadır ... 3 Boyutlu Sanal Dünyaların Eğitimde Kullanımı, Asiye... - Kidega ... . 23.15 TL. 3B sanal ortamlar ve bu ortamların eğitimde kullanımıyla ilgili olabildiğince açık ve anlaşılabilir akademik bir dil kullanılan bu kitap 8 bölümden oluşmaktadır. ACIKLAMA 3B sanal ortamlar ve bu ortamların eğitimde kullanımıyla ilgili olabildiğince açık ve anlaşılabilir akademik bir dil kullanılan bu kitap 8 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler yazarların bu konudaki akademik çal ... 3 Boyutlu Sanal Dünyaların Eğitimde Kullanımı | bkmkitap.com ... . Bu bölümler yazarların bu konudaki akademik çalışmaları, deneyimleri ve teorik bilgiler temel alınarak hazırlanmıştır. Ürün Adı: 3 Boyutlu Sanal Dünyaların Eğitimde Kullanımı Ürün Kodu... 3B sanal ortamlar ve bu ortamların eğitimde kullanımıyla ilgili olabildiğince açık ve anlaşılabilir akademik bir dil kullanılan bu kitap 8 bölümden oluşmaktadır....