flyfishingwingshootingexpo.com

Hz. Adem'den Hz. Hud'a / Çocuklar için Peygamber Öyküleri 1

YAYIN TARİHİ 2019-08-19
DOSYA BOYUTU 3,43
ISBN 6059275460
DİL TÜRK
YAZAR Veli Karanfil
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hz. Adem'den Hz. Hud'a / Çocuklar için Peygamber Öyküleri 1 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Veli Karanfil. Okumak Hz. Adem'den Hz. Hud'a / Çocuklar için Peygamber Öyküleri 1 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çocuklar bizim her şeyimiz,geleceğimiz.İşte bu seride yavrularımıza ilahi mesajı getiren kutlu nebileri,peygamberlerimizi tanıtmak istedik.Özellikle 8-14 yaş çocuklar için hazırlanan bu kitapta Hz Adem'den başlayarak Hz Havva validemiz,Kabil ve kabil, Hz.Şit, Hz.İdris ,Hz.Nuh ve tufan hadisesi,Hz.Hud aleyhisselam ve Ad kavmi hakkında Kur'an-ı Kerimesas alınarak kesitler halinde anlatılmaktadır.Kitapta özellikle öykü şeklinde anlatım tercih edilerek çocukların sıkılmadan öğrenmesi amaçlanmıştır.Sınıfta Öğretmen ve öğrencileri arasında geçen diyaloğlarla konu işlenmiş, özelikle konulara uygun çizimlerle zenginleştirilmiştir.

...bil ve kabil Hz. Hz.Salih'ten Hz.Yusuf'a / Çocuklar için ... Hz. Adem'den Hz. Hud'a; Çocuklar İçin Peygamber Öyküleri... ... ... ...tanıtmak istedik.Özellikle 8-14 yaş çocuklar için hazırlanan bu kitapta Hz Adem'den başlayarak Hz Havva validemiz,Kabil ve kabil, Hz.Şit Salih'ten Hz. Yusuf'a; Çocuklar İçin Peygamber Öyküleri - 2. Adem'den Hz. Hud'a - 9786059275460 - - Çocuklar bizim her şeyimiz,geleceğimiz.İşte bu seride yavrularımıza ilahi mesajı getiren kutlu nebileri,peygamberlerimizi tanıtmak istedik.Ö. 9 TL. ...istedik.Özellikle 8-14 yaş çocuklar için ... Hz. Adem'den Hz. Hud'a: Çocuklar İçin Peygamber Öyküleri - 1 Pdf... ... .Ö. 9 TL. ...istedik.Özellikle 8-14 yaş çocuklar için hazırlanan bu kitapta Hz Adem'den başlayarak Hz Havva validemiz, Kabil ve kabil, Hz.Şit, Hz.İdris , Hz.Nuh ve tufan hadisesi, Hz.Hud aleyhisselam ve......