flyfishingwingshootingexpo.com

Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 3,6
ISBN 9758084380
DİL TÜRK
YAZAR Uğur Mumcu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uğur Mumcu. Okumak Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bazı ülkelerde bazı kimseler, devleti soymak için politikacı kılığına girerler. Partilerde, parlamentoda boy gösterirler. İhracat, ithalat, banka soygunu gibi işleri siyasal ilişkilerle yürütürler. Bunlar da çetedir. Çetelerin en aşağılığı bunlardır. Bunlar yüzlerine devlet adamı maskesi takıp, halkı soyarlar. Allah'a çok şükür, memleketimizde böyle çeteler yoktur!..

... baskıları ve daha fazlası. Yolsuzluklar, cinayetler birbirini izler, eller kollar bağlanıp götürülür ... Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık Bütün Yazıları 6 2 Ocak... | bkmkitap.com ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Yolsuzluk,şiddet,bağımlılık-Bütün Yazıları-6. Yazar. Uğur Mumcu. Kitap Adı: Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık Yazar: Uğur Mumcu Yayıncı: Uğur Mumcu Vakfı Yayınları Sayfa Sayısı: 227. Bazı ülkelerde bazı kimseler, devleti soymak için politikacı kılığına girerler. (No Ratings Yet). Loading... Ana Sayfa ›. Kütüphane ›. Uğur Mumcu - Yolsuzluk Şiddet Bağımlılık. ... Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık ... . (No Ratings Yet). Loading... Ana Sayfa ›. Kütüphane ›. Uğur Mumcu - Yolsuzluk Şiddet Bağımlılık. Ürün Adı: Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık Ürün Kodu: 9789758084388 Basım Yılı: 1999.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Uğur Mumcu. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık. Uğur Mumcu. Yasanın yerini Allah alır, korkulur. Yolsuzluklar, cinayetler birbirini izler, eller kollar bağlanıp götürülür. Not alanında Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık Uğur Mumcu PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Yolsuzluk, Şiddet, Bağımlılık kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz....