flyfishingwingshootingexpo.com

Quisling Cephesi

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 6,38
ISBN 9758084356
DİL TÜRK
YAZAR Uğur Mumcu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Quisling Cephesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uğur Mumcu. Okumak Quisling Cephesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Quisling, bir Norveç Başbakanı'nın adıdır. İkinci Dünya Savaşı'nda Hitler'le işbirliği yaparak, ülkesini bir 'müstemleke valisi' gibi yönetmek isteyen bu işbirlikçi politikacı, savaş sonunda idama mahkum olmuştur. Siyasal bilimde, ülkesini yabancılarla işbirliği yaparak yöneten siyaset adamlarına 'Quisling, açıkça, ülkesine ve devletine ihanet eden devlet adamlarının ortak adıdır. ...Quisling, bugün bütün yoksul ülkelerde, boynundaki idam hükmünü atıp, yerine bir kravat takarak yine eski görevine başlamıştır. Ve öyleyse hep birlikte soralım yine; -Quisling kimdir Türkiye'de? Kim acaba?..

...ing, bugün bütün yoksul ülkelerde, boynundaki idam hükmünü atıp, yerine bir kravat takarak yine eski görevine başlamıştır ... Quisling Cephesi Bütün Yazıları 2 - Uğur... - Savaş Kitap ve Yayinevi ... . XXX'in Notu: Bu Kitap Uğur Mumcu'nun Bütün Yazıları Dizisi'nin Birinci Takım'ı içinde yer almaktadır. Quisling Cephesi Bütün Yazıları 2 1 Ocak - 31 Temmuz 1974 Yazıları Uğur Mumcu. 9789758084357. 529522. Quisling Cephesi Bütün Yazıları 2 1 Ocak - 31 Temmuz 1974 Yazıları. um:ag Yayınları. 15.00. Quisling, bugün bütün yoksul ülkelerde, boynundaki idam hükmünü atıp, yerine bir kravat takarak yi ... Quisling Cephesi Kitabı ... . um:ag Yayınları. 15.00. Quisling, bugün bütün yoksul ülkelerde, boynundaki idam hükmünü atıp, yerine bir kravat takarak yine eski görevine başlamıştır. Quisling Cephesi ile ilgili kitaplar....