flyfishingwingshootingexpo.com

Ata'm İzindeyiz

YAYIN TARİHİ 2010-10-01
DOSYA BOYUTU 11,5
ISBN 9758084437
DİL TÜRK
YAZAR Uğur Mumcu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ata'm İzindeyiz PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Uğur Mumcu. Okumak Ata'm İzindeyiz çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sen ülkeni okyanusötesi devletlerin öncü karakolu yapıp, sınırlarını Amerikan üsleriyle donat; sen ülke ekonomisini, uluslararası tekellerin ahtapot kollarına teslim et; sen kardeşi kardeşe vurdurtmak için gizli çeteler kur; sonra kalk, utanmadan ve sıkılmadan 'Ata'm, izindeyiz; Cumhuriyeti koruyoruz' diye siyaset dolandırıcılığı yap!..Cumhuriyet'in temelini elsiz ayaksız yeşil yılanları kemiriyor; devletimiz NATO generallerinin emrinde, ülkemiz IMF'lerin ipoteğinde!.. Uyan Gazi Kemal uyan! Devletin devlete, insanın insana kulluğunu yok etmek için uyan, uyan Gazi Kemal!

...Bir adınız var sizin de.. Halkçılıkla devletçilik: Anlatamam, çok hazin de ... İzindeyiz Yüce ATAM | İzlesene.com ... .. İşte geldik dizindeyiz! Yata yata çok yorulduk, Tatil yaptık, izindeyiz! ...mp3 indir cepten müzik dinle - şarkı sözleri oku, Atam İzindeyiz bedava ücretsiz müzik indir, telefondan cepten şarkı download. Atam İzindeyiz Yorumları. Şarkı Hakkındaki Düşüncelerini Yaz! Cevaplar. karakocgul46. İzindeyiz yüce atam Seninle güldü bu güzel vatan İlkelerin yaşayacak Şeref sözüdür sen bize inan. "İzindeyiz Yüce Atam" isimli şarkının sözlerini yazalım. izindeyiz yüce ... İzindeyiz Yüce Atam... - YouTube ... . "İzindeyiz Yüce Atam" isimli şarkının sözlerini yazalım. izindeyiz yüce Atam seninle. güldü bu güzel vatan ilkelerinle. yaşayacak şeref sözüdür sen bize. Sana Ağlarım Atam! (Buse Akay) (Amatör Şiir). Atatürk. ata'm izindeyiz! atam, hala yaşıyorsak: edepsizlik sayesinde! altı oku soruyorsan, politika dehlizinde! hele partin senden sonra, devrimlerin tavizinde! vasfedeyim halimizi, kalemime ver izin de! 'Atam, Atam..' derler ama, Bir adınız var sizin de.. Sorma Ata'm, halimizi, Hal mi kaldı anlatacak.. İşte geldik dizindeyiz! Yata yata çok yorulduk, Tatil yaptık, izindeyiz! ATA'M İZİNDEYİZ, Aziz NESİNATAM İZİNDEYİZ!Atam, hala yaşıyorsak: Edepsizlik sayesinde! Altı oku soruyorsan, Politika dehlizinde!Hele partin senden sonra, Devrimlerin tavizinde! Kalemime ver izin de! Yobazlarla gericiler, Onlar bizden daha zinde! 'Atam Kimse bilmez adresini, Ah izindeyiz, vah izindeyiz! Bugün değil, bu yıl değil, Çoktan beri izindeyiz! En yeni ATAM İZİNDEYİZ ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa. Şair Volkan İncel isimli şaire ait Atam İzindeyiz adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Volkan İncel adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji.com da bulabilirsiniz. 'Atam, Atam..' derler ama, Bir adınız var sizin de.. Halkçılıkla devletçilik: Anlatamam, çok hazin de.. İşte geldik dizindeyiz! Yata yata çok yorulduk, Tatil yaptık, izindeyiz! İzindeyiz yüce Atam, Seninle güldü bu güzel vatan. Mustafa Kemal Özgürlük Demek. İzindeyiz Yüce Atam #MustafaKemalÖzgürlükDemek #İzindeyizYüceAtam İzindeyiz Yüce Atam ... 80 sene oldu atam ama biz hala izindeyiz. İzin bir bitse, çalışmaya başlasak olacak ama olmuyor işte. Sürekli izindeyiz. Türkler şöyleydi, böyleydi diye beylik laflar etmek istemiyorum....