flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Türk Olarak Yaşamak

YAYIN TARİHİ 2009-01-29
DOSYA BOYUTU 3,42
ISBN 9944021968
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. Çetin Yetkin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Türk Olarak Yaşamak PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Çetin Yetkin. Okumak Bir Türk Olarak Yaşamak çevrimiçi şimdi çok kolay!

70 yaşıma girdim. Uzun sayılacak bir yaşam süresidir bu. Ama bu süre boyunca yaşadıklarım büyük çoğunlukla hep gözümün önünde. Belki de güçlü bir belleğim olduğu için, belki de yaşadığım olaylar hep iz bırakacak türden olduğu için. Kim bilir? Öylesine ki, İkinci Dünya Savaşı'nın karartma geceleri, radyodan Hitler'in yükselen haykırışları, ekmek karnesi daha dün gibi...İnsan, çok sıkıldığı, bunaldığı anlarda içini dökecek, dertleşecek birini arar. Benim gibi yıllardır yazıp duran biri içm böylesi bir dertleşmenin yazıya dökülmesi, sözlü olmasından daha kolay. En azından benim için öyle.Yüzlerinizi hiç görmemiş olsam da sizler benim dostlarımsınız. O nedenle sizlere dökmek istiyorum içimi, biraz sabır göstererek katlanmalısınız bana...Hem böylece bu kitapta yer alan yazıları yazan beni de biraz daha yakından tanımış olacaksınız böylece.

...oyunca yaşadıklarım büyük çoğunlukla hep gözümün önünde ... Bir Türk Olarak Yaşamak ... . Yayın Evleri. İletişim. Bir Türk Olarak Yaşamak Pdf İndir. Yaşar Nuri Öztürk. Yayın Evleri. İletişim. Bir Türk Olarak Yaşamak Pdf İndir. Yaşar Nuri Öztürk. Bir Türk olarak yaşamak by Çetin Yetkin; 1 edition; First published in 2009; Subjects: Turkish Authors, Biography, History; Places: Turkey; People: Yetkin, Çetin (1939-); Times: 20th century. Ben avrupada yasayan biri olarak is yerimde sosyal cevremde beni ... Bir Türk Olarak Yaşamak | bkmkitap.com ... . Ben avrupada yasayan biri olarak is yerimde sosyal cevremde beni her kes ateist olarak bilir. Cok suc isliyorlar, hatdaha her sen bir Alman bir türk tarafindan vahsice öldürülüyor. Poltava'da esir oluyordum. Bu benim için bir ölümdü, kurtuldum. Buğ nehri önünde tehlike daha kuvvetli olarak belirdi; önümde su, ardımda düşman, tepemde cehennemler püsküren güneş... Portal Forum Kültürel Forum > Kitap Tanitimi > Bir Türk Olarak Yaşamak - Çetin Yetkin - Ana Fikri. Bir Türk Olarak Yaşamak. üetin Yetkin. · Yeniden Anadolu Ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Yayınlar · Basım Tarihi : 01 - 2009 · ISBN : 9789944021968 · Sayfa Sayısı : 215....