flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Katilin Doğuşu / Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap

YAYIN TARİHİ 2013-11-13
DOSYA BOYUTU 10,12
ISBN 9944697644
DİL TÜRK
YAZAR Darren Shan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Katilin Doğuşu / Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Darren Shan. Okumak Bir Katilin Doğuşu / Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir Katilin Doğuşu…33 ülkede, 30 dile çevrilen Ucubeler Sirki dizisi ile dünya çapında büyük başarı yakalayan, korku ve vampir edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan’dan kalp atışlarınızı hızlandıracak yepyeni bir dizi: Larten Crepsley Efsanesi.On iki kitaplık Ucubeler Sirki’ne doyamadınız mı? Öyleyse zamanda yolculuk ederek geçmişe gitmeye ne dersiniz? Ucubeler Sirki’nden çooook önceleri, daha vampanezlerle savaşmaya başlamamışken, hatta henüz bir vampir bile değilken, Larten Crepsley de bir çocuktu…19. yüzyılın başlarına dümen kırdığımız Bir Katilin Doğuşu’nda; kalabalık ve yoksul bir alieye doğan Larten Crepsley, kuzeni Vur Horston’la birlikte bir ipekböceği fabrikasında çocuk işçi olarak çalışır. Zorlu koşullarda yaşamaya ve çalışmaya alışmış olsa da, küçük Crepsley hayatını altüst edecek kaçınılmaz gerçekle henüz tanışmamıştır… Ta ki, çalıştığı fabrikanın sadist ustabaşısı, diğer çocuklara gözdağı vermek için kuzeni Vur’u öldürene dek. Larten için intikam zamanıdır ve ilk cinayet daima en zoru olmuştur…Dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi’nin ilk halkası olan Bir Katilin Doğuşu, vampir edebiyatına ilgi duyan her yaştan okurun kalbini fethedecek ilklerle dolu çarpıcı bir tanışma kitabı…Unutmayın: Her vampir için son… aslında sadece bir başlangıçtır.

...ken bir kitap. Dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi'nin ilk halkası olan Bir Katilin Doğuşu, vampir ... BİR KATİLİN DOĞUŞU / Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap, Darren... ... ... 13.50 TL. Larten Crepsley Efsanesi Bir Katilin Doğuşu 1. Kitap. Bu ürünü satın alanlar, şu kitapları kaçırmaz! Yazar 'DARREN SHAN' Diğer Kitaplar. Yayınevi 'TUDEM YAYINEVİ' Diğer Kitaplar Tümünü Gör. ...çağdaş ustası Darren Shan'dan kalp atışlarınızı hızlandıracak yepyeni bir dizi: Larten Crepsley Efsanesi.On ik. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Katilin Doğuşu / Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap. Darren Shan ... Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap - Bir Katilin Doğuşu ... .On ik. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bir Katilin Doğuşu / Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap. Darren Shan. 33 ülkede, 30 dile çevrilen Ucubeler Sirki dizisi ile dünya çapında büyük başarı yakalayan, korku ve vampir edebiyatının çağdaş ustası Darren Shan'dan kalp atışlarınızı hızlandıracak yepyeni... Diziye merak uyandıran bir başlangıç ve Darren Shan hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap. Dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi'nin ilk halkası olan Bir Katilin Doğuşu, vampir... Diziye merak uyandıran bir başlangıç ve Darren Shan hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap. Dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi'nin ilk halkası olan Bir Katilin Doğuşu, vampir... Bir Katilin Doğuşu - Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Bir Katilin Doğuşu - Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap Kitabı kitabının... Diziye merak uyandıran bir başlangıç ve Darren Shan hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap. Dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi'nin ilk halkası olan Bir Katilin Doğuşu, vampir... ...Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Post-it Yapışkanlı Not Kağıtları Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar %28. Larten Crepsley Efsanesi: 2. Kitap - Kan Denizi. Darren Shan. Çocuk Kitapları. Roman-Öykü. Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap - Bir Katilin Doğuşu. [email protected] Tüm hakları saklıdır. Sitede yer alan metin ve görseller izinsiz kullanılamaz. Diziye merak uyandıran bir başlangıç ve Darren Shan hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap. Dört kitaplık Larten Crepsley Efsanesi'nin ilk halkası olan Bir Katilin Doğuşu, vampir... Yardımcı Kitaplar 2.Sınıf İlköğr. Darren Shan. "Zekice kurgulanmış, dehşetli bir hikâye…". -Guardian-. "Diziye merak uyandıran bir başlangıç ve Darren Shan hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap.". -Books Quarterly-. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Unutmayın: Her vampir için son… aslında sadece bir başlangıçtır. (Tanıtım Bülteninden). Larten Crepsley Efsanesi: 1. Kitap - Bir Katilin Doğuşu Darren Shan. Katilin ederek in tanışma gözdağı mı?...